Atraktivní pelíšky pro psy

Date:

Kde tráví váš pejsek nejvíce času? No přeci v pelíšku. Proto je nutné, aby pelíšek splňoval nároky vašeho pejska, ale také aby byl atraktivní. Vhodné pelíšky do moderního interiéru jsou látkové pelíšky. Látkový pelíšek si můžete vybrat z mnoha střihů, vzorů, barev, látek a velikostí. Vybrat si proto můžete takový pelíšek, který se bude ve vašem bytě hezky vyjímat.

 

Nároky pejska pro pelíšek

Každý pelíšek pro psy musí splňovat určité nároky, aby byl vhodný k použití pro psy. Nejvhodnější pelíšky pro psy jsou látkové. Látkové pelíšky jsou měkké, ale přitom i velmi odolné vůči poškrábání. Při chovu psů je důležitá i hygiena. Psa musíte po příchodu domů očistit a jeho místo musí být taktéž důkladně čisté. Všechny látkové pelíšky pro psy můžete vyprat v pračce, čímž je zbavíte veškerých nečistot. Malé pelíšky lze prát v pračce celé. Velké pelechy by se vám celé do pračky nevešly, ale díky odepínatelnému potahu vyperte špínu z pelíšku také. Dále je nutné dbát na zdravotní hledisko. Pelíšek pro psa musí být měkký a hřejivý, aby pejska ochránil před proleženinami, otlaky nebo pokřivením páteře. Pro tuto funkci jsou vhodné především zdravotní pelíšky pro psy.

Štěně

Originální pelíšek ve vaší domácnosti

Vytvořit pro vašeho pejska originální koutek, který bude stylově ladit s vaším bytem, může být obtížný oříšek i pro zkušeného designéra. Každý designér si však dokáže dobře poradit, pokud nalezne moderní zboží, se kterým může interiér vytvořit. Najděte si i vy moderní chovatelské potřeby pro psy, se kterými se bude i váš interiér snadno vytvářet.

Jak postupovat při výběru pelíšku pro psa?

Psí pelíšek nejdříve vybírejte podle tvaru. Když se vám tvar pelíšku bude líbit, tak zjistěte, v jakých velikostech se vyrábí a z jakých látek se vyrábí. Poté si můžete vybrat barvu, která se vám bude nejvíce líbit. Takto si můžete vybrat atraktivní pelíšek, který bude dělat vám i vašemu pejskovi obrovskou radost.

 

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...