Barevné kontaktní čočky – Změňte barvu svých očí!

Date:

Jakmile byl web spusten, prisel na nej navstevnik Snad každý si někdy pomyslel, že barva jeho očí není to pravé ořechové. Možná máte i Vy pocit, že barva Vašich očí je příliš fádní, nevýrazná, nebo byste prostě uvítali nějakou změnu. Navíc asi každá žena alespoň v některých okamžicích zatoužila mít dokonale svůdný kočičí pohled. Co tedy dělat když make-up nestačí?

 

Čarování s barvami

Okouzlující i šokující pohled můžete celkem snadno vytvořit pomocí barevných kontaktních čoček. Vyrábějí se v mnoha variantách jako dioptrické i nedioptrické. Není nic jednoduššího než si vybrat tu pravou barvu či design a podtrhnout tak svůj styl. Můžete vykouzlit hluboký, tajemný pohled, stejně jako romantický až naivní vzhled panenky. Barevné čočky mají výborné krycí schopnosti, takže se můžete spolehnout, že vytoužená pomněnková, zelená i hnědá zůstanou věrné svému odstínu. (Lepšího překrytí odstínu samozřejmě dosáhnete, je-li přirozená barva Vašich očí světlá.) Ideálním řešením jsou také v případě, pokud chcete „pouze“ sjednotit barvu svých očí.

Oslňte a šokujte!

Fantazii se meze nekladou, a tak můžete sáhnout i po zcela netradičních modelech, které Vás rázem promění v čerta či dračici. Od fantazijních stříbrných a zlatých ornamentů v očích, přes velmi rozšířené panenky se můžete přesunout až k imitaci hadího, či jiného zvířecího pohledu. Pokud se Vám zdají tyto varianty příliš divoké na běžné nošení, vězte, že na party s nimi zcela jistě oslníte. Můžete vyzkoušet také čočky svítící pod UV světlem, nebo různobarevné tvary a obrazce místo duhovky. Tyto crazy čočky nenechají nikoho na pochybách o Vaší originalitě a smyslu pro humor.

Pokud jste začali přemýšlet, nebo jste se již rozhodli koupit nějaké originální kontaktní čočky a hledáte e-shop s rozsáhlým obsahem sortimentu za skvělé ceny, využijte služeb internetového obchodu s kontaktními čočkami Kup-čočky. Najdete zde nejširší výběr barevných a crazy čoček v ČR za velmi příjemné ceny a možnost poradit se o čemkoli, co Vás ohledně kontaktních čoček zajímá. Stačí pouze napsat.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...