Biopotraviny

Date:

Uběhl nám 1. Máj a jaro je opět tu. Pokud jste se na teplé měsíce a rozkvetlé stromy těšili stejně jako já, tak jistě společně se mnou jásáte radostí. S jarními měsíci však velmi úzce souvisí něco, čím můžete blahodárně prospět svému organismu a to nejen po dlouhém období zimy.

Jedná se o jarní očistnou kúru. Takovýto detoxikační program totiž prospěje nejen Vašemu trávícímu ústrojí, ale přispěje i celkovému vzhledu, Vaší psychice a celkové vitalitě.

bio potravinyPtáte se, jaké produkty Vám v očistné a detoxikační kúře pomohou? Jsou to zejména bio potraviny a přírodní kosmetika. Každá ekofarma nabízí široké zastoupení a množství certifikovaných produktů, které známe právě pod názvem bio potraviny. Najdete zde např. nejrůznější obiloviny jako jsou kuskus, krupici, klíčky, otruby, vločky, těstoviny, ale také müsli, lupínky, rýži či mouky. Dále jsou k mání luštěniny, pomazánky, džemy a marmelády, ořechy, polotovary a směsi, nápoje, dezerty, oleje, mořské řasy, ochucovadla, nápoje a čaje či hotové pečivo. Všechny tyto produkty jsou zaručeně bio, jsou také chuťově i výživově vyvážené, a proto dávají našemu organismu potřebné živiny.

Další oblastí je přírodní kosmetika. Ta nám nabízí také velmi obsáhlou škálu produktů jako jsou přípravky k ústní hygieně, aromaterapii či nejrůznějších vůní do interiéru. Objevíte zde kosmetiku, pánskou, dámskou i dětskou, dále potom vlasovou tělovou i pleťovou. Opět vše v kvalitě bio.

Pokud tedy chcete udělat něco pro své zdraví navštivte některou z obchodů ekofarma a nakupte si biopotraviny a přírodní kosmetiku. Uděláte si tím radost a ještě prospějete svému organismu.

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...