Cesta k mé duši

Date:

To, že dokáže být život občas nejasný, zmatený nebo snad dokonce místy nespravedlivý se během jeho plynutí přesvědčí většina z nás. Střídají se nám dny veselé prozářené sluncem s těmi negativnějšími a je to vlastně zcela normální. Jak jinak by si člověk uvědomoval cenu toho, co má a co mu bylo dáno, kdyby nezískával i horší zkušenosti?

Pokud však ve vašem dění převažují ty špatné nad dobrými a vy si s nimi nevíte rady, je potřeba začít tyto situace nějakým způsobem řešit. A jelikož je člověk tvor zvídavý, ke štěstí nás všech!, začíná se přirozeně sám sebe ptát. Otázkou však zůstává, kde na naše otázky hledat adekvátní a uspokojivé odpovědi?

Jednou ze skvělým možností, jak si můžeme ujasnit své problémy sami v sobě, představuje kniha Cesta k mé duši. Její oblíbenost stoupá i díky tomu, že se týká o autobiografické zpovědi, díky níž každý z nás může daleko lépe pochopit sám sebe, své pochybnosti, nejrůznější vnitřní zmatky a v neposlední řadě, již zmíněné otázky bez odpovědí. Kromě osobního příběhu v této publikaci naleznete také hledání, odhalení, pochopení a inspiraci pro řešení i vašich problémů. A především si díky těmto příběhům uvědomíme to, že se každá situace, ať už se zdá být zprvu jakkoliv složitá, dá řešit a co víc, dá se z ní i něco vytěžit v náš prospěch.

Po přečtení této knihy si většina z nás uvědomí to, že některé své problémy vlastně jenom neumíme správně pojmenovat a rozpoznat jejich pravé příčiny. Tím pádem potom bývá cesta k jejich řešení zbytečně spletitá a komplikovaná. Zároveň je potřeba si uvědomit to, že svoji realitu a s ní spojené strasti a radosti, si každý z nás vytváří sám. Záleží tedy na každém jednom z nás, co si do svého života „pustíme“ a jak se všemi záležitostmi naložíme.

O úspěchu knihy Cesta k mé duši hovoří za vše spousta pozitivních ohlasů a recenzí od lidí, kteří ji četli a kteří díky ní našli inspiraci, další chuť do života a odpovědi na zdánlivě neřešitelné životní situace.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...