Chlapský ráj v Brně v novém

Date:

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již od roku 2007 a za tu dobu ušel skutečně velký kus cesty. Firma Svět-piva.cz se z malého kancelářského prostoru postupem času přesunula do samostatného obchodu, který ještě v průběhu let několikrát rozšířila. S rostoucí poptávkou, za kterou jsme vám, našim milým zákazníkům, neskutečně vděční se logicky měnil i styl a forma naší prodejny. Do svého sortimentu jsme postupně přidávali širokou nabídku výčepní techniky, příslušenství, sanitačních pomůcek, ale také reklamních předmětů, pivního textilu, kosmetiky, domovarnických potřeb a samozřejmě piva ve všech velikostech balení od láhve, plechovky či KEG sudu.

V průběhu let jsme spolu oslavili nespočet narozenin, zapili spolu velké množství rozluček se svobodou, svateb a pomyslně se sešli u vánočních tabulí, Silvestrovských oslav či festivalech. Úspěšně jsme společně s vámi také prošli několika vlnami nekonečné pandemie a snad vám tak i zpříjemnili dobu home officů a karantén.

A protože tu pro vás chceme být stále ve špičkové kvalitě, rozhodli jsme se pro kompletní rekonstrukci našeho obchodu. Ničeho se nebojte, slibujeme, že tu budeme stále pro vás.

Trochu ze statistiky a historie:

– Jsme tu pro vás od roku 2007
– Jsme autorizovaný prodejce se záručním a pozáručním servisem výčepní techniky LINDR
– Naše prodejna disponuje přes 2100l chlazeného prostoru na prodejně a navíc v zázemí máme obří chladící box s rozměrem 5x4metrů
– Naše půjčovna výčepní techniky čítá více než 189 strojů
– Naše servisní a sanitační techniky můžete potkávat každý pracovní den ve vašich oblíbených podnicích
– Náš servis ročně vyřídí přes 3000 servisů

Dost už bylo vychloubání! Prozradit samozřejmě nemůžeme všechno, a proto bude nejlepší, když se za námi přijdete podívat do Světa piva v Brně na ulici Stránského 28 v novém kabátu osobně a co nejdřív J

Budeme se navám moc těšit!

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...

Závěsy a záclony do moderního interiéru patří. Musíte však trefit správnou velikost

Jak snadno, rychle a docela levně zútulnit domácnost? Netušeného...