Dukatek.cz – magazín pro tělo i duši

Date:

Zajímáte se o zdravý životní styl a péči o své tělo i duši neberete na lehkou váhu? Ztrácíte se v moři internetových informací a hledáte kvalitní rady a inspiraci pro správné stravování, vyvážený energetický příjem i výdej, a třeba i pár cviků na problémové partie? Pak internetový magazín Dukátek, je tu právě pro vás.

 

Naše tělo je náš dům

Tak, jak se ke své tělesné schránce chováme, tak se nám odvděčí. A pokud ji zanedbáváme, časem určitě vystaví našemu chování stopku. Možná se cítíte skvěle, jste v plné síle a kondici, ale ruku na srdce. Staráte se o své tělo dobře? Pravidelně snídáte, jíte dostatek ovoce a zeleniny, dodržujete pitný režim a odpočíváte? Že na to nemáte dostatek času je nejčastější výmluvou. Začněte se o své zdraví starat hned teď, prožijete plnohodnotný život bez hrstí plných léků a ve svém těle se zabydlete s láskou a o pár let mladší.

 

S Dukátkem budete v obraze

V magazínu Dukátek každý najde to své. Něco, co vás zaujme a popostrčí, otevře vám první dveře a další budete se zájmem prozkoumávat už vy sami. Protože každý, kdo odhalil tajemství zdravého životního stylu, už netouží po tom svém starém. Poradíme vám, jak sestavit a připravit zdravý jídelníček pro vás i vaše ratolesti, tak aby jim chutnalo a jedly s radostí. Čekají na vás chutné recepty, které vás zasytí, dodají vám energii, ale zároveň vaše chuťové pohárky zajásají a ručička váhy vás potěší. Představíme vám nové produkty zdravé výživy a jejich přínos pro váš organizmus, v poradně zase poradíme, jak zvládnout změnit svůj dosavadní životní styl a špatné návyky, a že je to běh na delší trať vám nebudeme nalhávat. S naší pomocí ale vše zvládnete skvěle a s grácií.

 

Objevte své já

Nic nejde bez vaší vůle, když ale vydržíte, věřte, že i zapřísáhlý antisportovec nevydrží třeba jen bez pár protahovacích cviků ani den. A když toto všechno skloubíte dohromady, bude z vašeho těla rázem udržovaná a přepychová vila. Výsledkem vám bude nejen dobrý pocit, ale i viditelné změny na vašem těle, zkrátka se budete cítit fit a ve formě.

 

Magazín Dukátek je průvodcem vašeho nového a zdravějšího pohledu na svět a pomocníkem a rádcem, jak začít žít zdravě. Ne zítra, pozítří, ale právě TEĎ. Svět zdraví má Dukatek.cz

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...