Erotická pomůcka jako originální dárek pro partnera

Date:

Blíží se narozeniny či svátek vašeho milého a vy opět přemýšlíte, co mu věnujete? Možná vám už došla fantazie, nebo hledáte něco, čím byste partnera skutečně překvapila. Určitě se vám to povede s dobře vybranou erotickou pomůckou.

Erotická pomůcka jako dárek

{openxad 1}

Možná jste už kouzlo erotické pomůcky jako zajímavého dárku objevila dříve a s manželem či partnerem se takto obdarováváte, ale možná vás to ještě ani nenapadlo. Je načase to změnit. Svět erotiky nabízí mnohé zajímavé pomůcky, takže se nemusíte bát, že by nebylo z čeho vybírat. Velký boom zažívají i díky internetovým erotickým obchodům. Ty vyhovují především stydlivějším lidem. Vybrané zboží z kvalitního erotického obchodu vám přijde domů v diskrétním balíčku, takže stud nebudete pociťovat ani při jeho doručení.

Dobře zvolená erotická pomůcka určitě i vašeho partnera potěší. Dopřeje mu nové prožitky a kdoví…Třeba ho motivujete, aby vám příště daroval také něco z tohoto sortimentu.

Důležité: Rozhodnete-li se pro erotickou pomůcku, nezapomeňte, co balíte partnerovi za dárek, a zajistěte, aby při jeho předávání a především rozbalování, nebyli přítomní další lidé. Mohl by z toho být slušný faux pas, a to by mohlo radost z dárku pokazit.:)

Tip na konkrétní erotické pomůcky pro muže

Zaujala vás možnost darovat vašemu partnerovi erotickou pomůcku, ale nevyznáte se v tomto sortimentu a nevíte, co by se mu mohlo líbit?

Z široké nabídky moderních erotických pomůcek jistě vyberete něco, co se vašemu partnerovi bude zamlouvat. Mezi velmi oblíbené erotické pomůcky pro muže patří např. fleshlight Pink Lady Original.

Označení fleshlight se používá pro kvalitní umělé vagíny. Jsou zpravidla z umělé kůže, která simuluje skutečnou ženskou vagínu. Díky tomu se stává masturbace s nimi velmi intenzivní. Pro zlepšení celkového prožitku se ještě před použitím noří do teplé vody. Masturbátor se zahřeje a určitou dobu příjemné teplo drží. Pink Lady Original je umělá vagína s hloubkou dvaadvacet centimetrů.

Určitě si váš partner rád zkusí něco nového a ocení vaší tolerantnost v tomto směru. Kromě potěšení také fleshlighty trénují výdrž, což se jistě pozitivně promítne ve vašem erotickém životě.

Zajímavé erotické pomůcky, které jsou rovněž mezi muži hodně rozšířené, najdete zde nebo zde. Jedná se o masturbační „vajíčka“, které vyrábí Tenga, japonská společnost soustřeďující se na moderní erotické pomůcky. Díky svému tvaru vajíčko dobře přilne k penisu a muž s ním dosáhne maximální stimulace. Používá se s lubrikačním gelem, který je součástí balení. Vajíčka se vyrábějí v různých variantách.

Kupte „erotický dárek“ pro oba

Nezdá se vám pro vašeho partnera jako vhodný dárek erotický pomůcka určená jen pro něj? Možná by bylo pro vás oba zajímavější pořídit erotický dárek pro oba. Oblíbenými pomůckami pro dvojice jsou třeba různé návleky, vibrační a erekční kroužky, španělské mušky a další afrodiziaka, pouta nebo speciální polštáře.

I vy si zasloužíte dárek…

Zatoužila jste při výběru erotické hračky pro partnera také po nějaké pomůcce? Nechce se vám čekat, jestli vás partner odmění podobným dárkem? Udělejte si radost a pořiďte si nějakou erotickou hračku sama. Propracované erotické pomůcky nenabízejí sexshopy jen pro pány, ale samozřejmě i pro dámy.

Budete si moci vybírat ze široké nabídky vibrátorů, dild, Venušiných kuliček, ale i mnohých na první pohled zajímavých a netradičních erotických pomůcek. Zpříjemňují masturbaci a mnohé z nich se hodí i na použití při milostné předehře. Tento článek vám pomůže vybrat vhodnou erotickou hračku.

Několik slov na závěr

Dárky ze sexshopu mohou nejen příjemně překvapit, ale i oživit sexuální život páru. Při výběru erotických pomůcek jako dárku je však vhodné správné načasování. Určitě byste měli o svém partnerovi už leccos vědět včetně jeho postoje k erotickým pomůckám. V opačném případě by si erotický dárek mohl vyložit nějak špatně.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...