Fotokniha ze zahrady od HappyFoto

Date:

Jaro je tady, jestlipak už se těšíte na zahrádku? Hned, jak budete mít fotky z prvních dní mezi záhony, šup s nimi do fotoknihy!

Zahrady jsou u nás čím dál modernějším fenoménem. Mít svoje záhonky a pěstovat si na nich vlastní bylinky, zeleninu a ovoce už není jen výsadou starší generace. Ve městech a na sídlištích vznikají dokonce komunitní zahrady. Okamžiky práce na zahrádce s rodinou, radost z úrody, dobrý pocit a hrdost z výpěstků stojí za to zdokumentovat. Určitě máte ze svého zahradničení spousty krásných fotek. Víte, že vytvořit si z nich fotoknihu je opravdu jednoduché? Taková kniha vypadá jako z knihkupectví. Můžete být jejím autorem, fotografem, grafikem, editorem i nakladatelem.

Stačí mít fotografie uložené v počítači, stáhnout si program HF Designer a pustit se do tvořivé práce. Nebo fotit mobilem, stáhnout si do něj aplikaci HappyFoto-MOBILE a fotoknihu vytvořit rovnou v telefonu. Do šablony můžete vkládat fotografie, obrázky i text. Až budete mít fotoknihu hotovou, bude vás program srozumitelně instruovat, jak ji odeslat prostřednictvím internetu do tiskárny společnosti HappyFoto. Přibližně za pět pracovních dní vám hotová vytištěná kniha přijde poštou. Zaplatit ji můžete předem kartou nebo při převzetí od pošťáka na dobírku. Ceny fotoknih se liší dle formátu. Například 24stránková fotokniha ve formátu A4 v pevné lepené vazbě vás přijde na 699 Kč a 20stránková fotokniha do kapsy (15 x 10 cm) vyvolaná na fotopapír běžnou chemickou cestou vás bude stát 199 korun.

Výhodou fotoknihy na fotopapíru je vysoká kvalita fotografií, fotopapíru a také fakt, že jsou stránky ošetřeny tak, aby na nich nezůstávaly otisky prstů. Navíc je taková fotokniha na fotopapíru od HappyFota po otevření plochá, to znamená, že do ní můžete umístit na dvoustránku i panoramatickou fotografii, která zůstane po otevření knihy neporušená.

Více informací a aktuální ceny najdete na stránkách www.happyfoto.cz

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...