Huben – měsíc ztracených kil

Date:

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží a to znamená jediné. Dostat se do formy. Způsobů, jak se dostat ke své vysněné postavě, je spousta a každé z nás vyhovuje něco jiného. Některá se zaměří na změnu jídelníčku, jiná omezí jídlo ve večerních hodinách, další se vrhne do cvičení.

Co je ale největší nástrahou všech omezení? Slabá vůle. Na tu narazila snad každá z nás. Týden diet a usilovného cvičení bez jediného náznaku úbytku váhy nás snadno odradí. Občas zase nastane situace, kdy si po dvou týdnech omluvíme malý prohřešek v podobě dortíku nebo kousku pizzy, a už se vezeme. Naše tělo přesně ví, co potřebuje, a smažená jídla a sladkosti to rozhodně nejsou. Někdy nás zradí to, že nás nikdo nepodporuje.

 

Jak tedy dosáhnout vytouženého cíle? Odpovědí je dobře zvolený výživový program a také poradce. Skvělou volbou je Cambridge Weight Plan. Poradce s vámi projde vše potřebné, přeměří vás a zajistí vše pro sestavení individuálního jídelníčku. Co dál? Nic. V tom je ta největší výhoda. Jíte přesně to, co máte určené, a hubnete. Žádné složité počítání kalorií. Navíc vás poradce po celou dobu hubnutí podporuje a kontroluje jeho průběh. Tento dietní plán je klinicky ověřený, takže se rozhodně nemusíte bát, že by vám cokoli chybělo. Nemusí vás trápit ani chudý jídelníček, skladba jídel v programu Cambridge Weight Plan je bohatá a zahrnuje nejen sladká, ale i slaná jídla.

 

My ženy máme jednu úžasnou vlastnost. Jakmile na nás někdo dohlíží, snažíme se mu dokázat, že na to máme, a vše s přehledem zvládneme. Jak už se mnohokrát prokázalo, dietní koktejly jsou v tomto případě ideálním řešením. Můžeme si díky nim odpustit zdlouhavé přípravy jídla na druhý den, vážení surovin a jednotlivých porcí. Koktejly a tyčinky jednoduše použijeme ve chvíli, kdy máme hlad a potřebujeme získat pocit sytosti. Navíc není nutné se omezovat pouze na tyčinky a nápoje, výživový program Cambridge Weight Plan zahrnuje také těstoviny, rizoto či kaše.

Celý duben se navíc můžete zúčastnit akce 3+1 zdarma s názvem Huben – měsíc ztracených kil. Stačí se zaregistrovat na www.huben.cz, dodržovat dietní plán a týdenní jídelníček máte zcela zdarma. A to by bylo, aby vaše postavičky nebyly již brzy k nakousnutí.

Každý přihlášený účastník programu navíc získá líčení od parfumerie Douglas zdarma a slevu 300 Kč na nákup. Skvělou odměnou je i sleva 50 % na první lekci cvičení ve studiu BOMTON Power Concept.

 

Tak hurá do toho a do léta máme hotovo!

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...