Hugo Boss jako symbol luxusu

Date:

Světoznámá německá značka Hugo Boss je dnes vnímána jako symbol luxusu a léty osvědčené kvality. Kořeny slavné společnosti sahají do roku 1924, o její vznik se zasloužil úspěšný návrhář a obchodník Hugo Ferdinand Boss.

Zatímco si značka zpočátku vydobyla své jméno čistě v oblasti prémiových pánských oděvů, spojených s nepřekonatelným smyslem pro detail, v polovině devadesátých let minulého století se prvně představil dnes už legendární vůně Hugo Boss Number One, určený ryze pro muže. Po úspěchu několika dalších sofistikovaných pánských parfémů se ke konci století dočkalo své originální Hugo Boss vůně i něžné pohlaví. V současné době nabízí značka až stovku progresivních parfémů pro každou příležitost, které i přes svou jedinečnost a různorodost zůstávají pevně svázány s vysokou kvalitou, tolik charakteristickou pro Hugo Boss.

 

Značka Hugo Boss se dokázala prosadit v celosvětovém měřítku především pro svou nadčasovost, která se odráží i v designovém pojetí jednotlivých vůní, a podtržení osobitého stylu svých nositelů. Vůně tak skvěle doplňují moderně smýšlející jedince s citem pro eleganci. Jako více než dvěma desetiletími osvědčená stálice, těšící se neutuchající popularitě mezi charismatickými muži, se prezentuje stále originální vůně Hugo Boss Bottled No. 6, která podmanivě spojuje tóny šťavnatého ovoce, okvětních lístků karafiátu a vzácného santalového dřeva. Pánský parfém Hugo Boss The Scent představuje podstatně mladší přírůstek v portfoliu vůní, přesto se už stihl zařadit mezi nejoblíbenější produkty věhlasné značky. Kořenitá a intenzivní kombinace dřeva a kůže, doplněná o pronikavé tóny zázvoru a omamné levandule, je rafinovaným doplňkem sebejistého muže, plného vášně a sebevědomí. Pověst jednoho z nejznámějších dámských parfémů získala toaletní voda Hugo Boss Orange. Čisté a jemné tóny navozují pocit svěžesti a nedbalé elegance moderní romantické ženy. Kompozice vůně je vystavěna na olivovníku, vanilce a santalovém dřevu, doplněném o květinové akordy a křehké červené jablko. Dámský parfém Hugo Boss The Scent, představuje populární variantu pánské verze koktejlu smyslnosti, i ženám tak tato vůně pomůže probudit jejich vnitřní touhy a rozdmýchat všudypřítomnou vášeň. Tuto jedinečnou květinovou vůni s ovocným nádechem, jejíž základ tvoří podbízivé aroma sladkých kakaových bobů ocení každá cílevědomá žena.

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...