iSkolky.cz

Date:

Hledáte vhodnou školku, jesličky nebo hlídání dětí? Chcete se o prostředí, personálu a programu zařízení které vychovává a formuje vaše děti dozvědět co nejvíce? Zapojte se do největší komunity sociální sítě iskolky.cz

První a největší sociální síť pro školky, jesličky, učitele, hlídání dětí a jejich rodiče je pro všechny uživatele zcela zdarma.

Náš cíl

Snažíme se vytvořit komunitu rodičů s dětmi předškolního věku kde můžete sdílet zážitky, videa, fotografie, zvát ostatní na různé akce a vyměňovat si názory či zkušenosti.

Pro rodiče

Rodiče díky pokročilým funkcím vyhledávání snadno naleznou vhodnou školku pro své děti. Vyhledávání umožňuje mimo jiné zobrazit školky státní, soukromé, cizojazyčné, lesní nebo montessori. Dozví se počet volných míst, ceny, program. Mohou se podívat na fotografie a videa a snadno se tak rozhodnout o výběru vhodné školky, jesliček či paní na hlídání.

Pro školky, jesličky a hlídání

Zcela zdarma si každá organizace zabývající se hlídáním a výchovou předškolních dětí může vytvořit profil sloužící i jako jejich webová prezentace. Na svém profilu jednoduše uveřejní všechny důležité informace, fotografie a videa. Dále může vytvořit událost nebo akci jako je například výlet či oslava. Jednoduše také můžete pozvat rodiče k připojení se k vašemu profilu.

Systém funguje na bázi přátelství, stejně jako Facebook. Osobní údaje rodičů se zobrazí pouze jejich přátelům. U každého příspěvku, fotografie, videa či události si snadno zvolíte úroveň zabezpečení, takže jej mohou vidět všichni, pouze vaši přátelé nebo jen vy.

Vyzkoušet si můžete i demo účet, kde se podrobně seznámíte se všemi funkcemi.

Připojte se do naší komunity iskolky.cz a pomozte nám jí rozvinout a vylepšit, děkujeme.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...