Je lepší seznámení venku nebo online na seznamce?

Date:

Chcete znát odpověď hned a bez zbytečného napínání? Je úplně jedno, kde se seznamujete, ale záleží na tom, jak postupujete a jaké máte štěstí na svůj protějšek.

Seznamování tam venku

Není to tak dlouho, co bylo seznamování venku, prostě mezi lidmi, jedinou možností, jak si najít partnera ať už na celý život, nebo na nějaký ten úlet. Protože nebyl skoro nikdo online, seznamování se tak navíc zúžilo především na okruh, kde jsme se pohybovali. Ať už okolí našeho domova, nebo studií či práce.

Seznámit se venku mohlo být pro stydlivější povahy problém, ale nakonec se podaří každému objevit správný protějšek. Výhodou bylo to, že jste prostě začali seznamování skutečně s tím, koho vidíte a o kom třeba již z doslechu máte nějaké informace. Nevýhody? Pro méně odvážné, sebevědomé, nebo prostě zdrženlivější to často představovalo delší čekání na toho pravého člověka.

Seznamování online na seznamce

Dnes máme pod palce minimálně celou Českou republiku a stačí z tepla našeho domova procházet online seznamky, sociální sítě, nebo seznamovací služby (více informací o online seznamování) a třídit jednotlivé profily nebo inzeráty jako brambory. Můžete využít facebook, tindr, seznamku, štěstí, rande, badoo a mnoho dalších online míst, kde stačí nastavit předvolby hledání, vybírat si a komunikovat. Přitom se sami můžete zaregistrovat a nechat se najít.

Výhodou je to, že můžete během desítek minut oslovit až desítky uživatelů, a aniž byste se jakkoliv ostýchali a setkali se osobně, tak znát spoustu jejich vlastností, zájmů, cílů a až teprve se rozhodnout, zda jít dál, třeba na první kávu. Velkou nevýhodou je prostě snadná lež, kdy na druhé straně může být úplně někdo jiný a pouze si s vámi v lepším případě hrát, v tom horším vám třeba ublížit.

Osudové štěstí – nechodí po horách, ale…

Jasně, že po lidech. Je spousta osudových partnerství a vztahů, kdy na sebe lidé narazili online a jsou spolu opravdu navždy. Dokonce na sebe i několikrát narazili lidé online tak, že se třeba znali ze školy, nebo z práce, ale nikdy je nenapadlo, že by jeden druhého oslovil. A tak na sebe narazili až na online seznamce. Tomu se opravdu říká osudové štěstí online!
Určitě neváhejte a vyzkoušejte všechny dostupné možnosti, jak se seznámit. Více se o seznamování, různých tipech, radách a příbězích dozvíte také na osudové seznamce.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...