Jezte dietně a zároveň chutně

Date:

Snad každý by chtěl mít štíhlou linii. Někteří se bohužel o svoji postavu zajímají až moc. Bohužel se tím zbytečně trápíme a pokud nenalezneme ideální cestu ke krásné postavě, můžeme se trápit do nekonečna.

V historii byly v různých stoletích různé ideály krásy. Podle nás nejvíce přálo ženám Baroko. Barokní krásky měly sem tam faldík a přesto jim svět ležel u nohou. V dnešní době je vše jinak, titulní stránky celosvětově oblíbených časopisů plní fotografie krásných žen, které však jsou velmi štíhlé. Gram tuku by se na nich nenašel. Díky tomu, se ideál krásy posouvá k super štíhlé postavě.

Jak docílit krásné postavy aniž bychom se živili jen syrovou zeleninou jako nějací hlodavci? Jednoduše si musíte najít vhodné recepty, které budou vyhovovat Vašim chutím a budou obtížné dle Vašich zkušeností a požadovaného času pro přípravu. Všichni známe ten nepříjemný jojo efekt. Ten, který nám zkazí radost, po tom co si rychle vydřeme hezkou postavu. Spousta lidí rozluštilo tajemství, jak zhubnout bez navrácení ještě více kil. Snad Vám to také pomůže a nebudete se trápit stále dokola.

Pokud Vám doma chybí schopná kuchařka, kde budete mít po ruce zdravé recepty, které Vám pomohou zhubnout, vřele doporučujeme ebook 101 receptov na schudnutie. Co je podstatného je v této knize? Doporučení jak upravovat jídelníček, tajné metody, které je potřeba uplatnit při stravovaní, tipy na vhodné cvičení a každodenní aktivity, zaručené rady jako spravit životní styl, rady a doporučení dietních specialistů. E-knihu si můžete zaplatit přes Pay-Pal-om či stačí poslat sms. Pokud si přejete knihu nejprve vidět, stáhněte si její ukázku do počítače na stránkách.

 

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...