Kde hledat partnera pro život a jak si ho přitáhnout?

Date:

Hledáte svůj protějšek pro společně strávené hezké chvíle nebo dokonce pro život? Nejspíš narážíte na problém, že ve vašem bezprostředním okolí není nikdo volný. Všichni jsou zadaní, a pokud se někdo volný opravdu vyskytne, pak většinou nejste naladěni na stejnou vlnu, takže nepřipadá v úvahu se s ním pokoušet o navázání vztahu. Co dělat? Kde najít partnera či partnerku?

VYBERTE SI TEMATICKOU SEZNAMKU

Vyzkoušejte seznamku, která vám umožní setkat se s lidmi, s nimiž byste se během svého života nejspíše nepotkali prostě proto, že třeba každý žijete někde jinde. I když bydlíte ve stejném městě, pohybujete se v jiné čtvrti a nemáte šanci se potkat, i když byste si třeba měli co říct. Proto se nebojte, seberte odvahu a zariskujte. Existují i tematické seznamky. Jaké?

  • Pro rozvedené
  • Pro osamělé rodiče
  • Pro sportovce
  • Pro křesťany
  • Erotické seznamky
  • Pro seniory
  • Pro zdravotně postižené
  • Pro milovníky zvířat

V nich můžete najít lidi, kteří mají za sebou stejné zkušenosti, mají stejná očekávání a to je pro začátek vztahu výborná výchozí pozice.

OČISTĚTE SVOJI KARMU

Pokud si chcete přitáhnout spřízněnou duši do svého života, udělejte dobrý skutek. Zkuste očistit svoji karmu a uvidíte, že se to projeví i ve vašem životě. Čím více dobra, tím lepší je i karma. Pokud vykonáte dobro, vrací se vám to. Ovšem očištění karmy je během na dlouhou trať. Myslet si, že stačí jeden dobrý skutek a vše je vyřešeno, je velkou chybou. Pozitivní myšlenky i skutky ale pomáhají i k nalezení lásky.

HLEDEJTE LÁSKU ONLINE

Máte-li pocit, že už jste připraveni na příchod nové vztahu do svého života, seznamte se online. Nebojte se. Spousta lidí si dnes našla partnera díky seznamce. Čas vše zhojí, i minulé rány. Jakmile se budete cítit dobře a spokojeně, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na seznamce.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...