Kompatibilní kazety

Date:

I v tiskařském světě jsou pryč doby, kdy jste museli kupovat barvy a kazety pouze od stejné značky od jaké máte tiskárnu.

Nyní máte možnost ještě více ušetřit na svém tisku při stejné kvalitě a množstvím vytištěných stránek. S použitím kompatibilní tonerové kazety můžete ušetřit až 50% nákladů na tisk a to je už značná částka k zamyšlení. Pokud se obáváte, že kompatibilní tonerová kazeta je méně kvalitní, než dražší originál, můžete své obavy odsunout. Stejně jako originální kazety tak i kompatibilní jsou vyráběny kvalitními tiskařskými firmami. Rozdíl je pouze v tom, že „neoriginální“ kazetu můžete používat pro více značek než pro jednu konkrétní a jeden typ tiskárny.

Na každou kompatibilní tonerovou kazetu je vám poskytována ze zákona minimálně dvouletá záruka a u některých prodejců či typů jsou záruky i vyšší. Stejně jako značkové kazety i „neznačkové“ podléhají přísným výrobním kontrolám a testům. Takže rozdíl je opravdu jen a jen v označení a obalech. A hlavně v ceně.

Kompatibilní tonerové kazety vytisknou stejné množství papírů jako originální tonerové kazety a ve stejné kvalitě tisku. Nemusíte se ani bát ztráty záruky na přístroj, pokud budete používat neoriginální kazety. Všechny kompatibilní kazety procházejí přísnými testy, které zaručují bezpečnost a nezávadnost výchozího produktu. Takže pokud se vám projeví závada na tiskárně, můžete ji jít reklamovat i při používání kompatibilních kazet.

A nyní máte možnost ještě více ušetřit. Ptáte se jak? K objednaní již dvou kusů kompatibilních kazet získáte láhev dobrého vína jako dárek. Nejenom, že ušetříte na tisku, ale pochutnáte si i na dobrém a kvalitním vínu. Pro více informací a objednávky navštivte www.raj-toneru.cz.

A co když tisknu doma na inkoustové tiskárně?
Možnost využívání neoriginálního tisknutí je i pro domácí inkoustové tiskárny, kdy vám nabízíme cartrige, které budou jako stvořeny právě do vaší tiskárny. S neoriginální cartrige můžete ušetřit až 60% nákladů na tisk a vytisknete s nimi stejně kvalitní a stejné množství listů.  A stejně jako pro kompatibilní kazety je i pro vás připravena akce. Při nákupu celé sady inkoustů získáte jako malou pozornost nealkoholické pivo Bernard.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...