Kterou knihu bych nikdy nevyhodila ze své knihovny? Fotoknihu!

Date:

Čas od času se musí domácí knihovna přebrat. Knížky, které už víckrát nikdo číst nebude, většinou putují dál po rodině, přátelích, případně končí v knihobudkách. My máme doma ale jednu knihu, kterou bychom nikdy nevyhodili: fotoknihu!

Když jsem se kdysi dozvěděla o možnosti vyrobit si vlastní fotoknihu, byla jsem nadšená a hned jsem začala hledat ve svých archivech fotky. Ty starší jsem naskenovala uložila do počítače k těm novějším. A vytvořila jsem kroniku naší rodiny. Měla úspěch. A tak ve výroby fotoknih pokračuju. Některé vyrábím do naší domácí knihovny, jinými obdarovávám svoji rodinu a přátele.

Možná jsem vás teď inspirovala a přemýšlíte o tom, že byste si nějakou tu knížku také vyrobili. Nevíte, jak začít? Podívejte se do svého chytrého telefonu. Určitě v něm najdete i pár fotografií, ze kterých by se knížka dala poskládat. A když už jste v mobilu, můžete si do něj stáhnout aplikaci HappyFoto. V té si můžete knihu vyrobit. A budete to mít o dost jednodušší, než jsem to před lety měla se starší verzí prográmku já. Navíc si můžete rozpracovanou knihu zdarma uložit do cloudu. Pak můžete pokračovat třeba na počítači. Na něm se vám totiž budou asi lépe psát texty. A možná i v počítači najdete pár fotek, které byste do knihy chtěli vložit.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...