Létající lampiony přání – konečně k dostání v ČR!

Date:

Hitem letošního jara a léta se staly létající lucerny přání. Netradiční dárek, který seženete na Dráček.cz za pár korun, potěší úplně každého. Radost udělá dospělým a vypouštění za dne nadchne i děti. Létající lucerny přání nemohou chybět na žádné zahradní párty. Darujte krásný dárek a šanci na splnění nejtajnějších přání.

Dárek, který uletí? Ne, vlastní hvězda….

Mohlo by se zdát, že darovat lampion, který stejně uletí, je „dar-nedar“, jako z pohádky „O chytré horákyni“. Ale opak je pravdou. Vypouštění lampionu večer za tmy je neskutečný zážitek pro všechny zúčastněné. Obdarovaný si může na lampion napsat své tajné přání. Vzdalující se lampion přání můžete sledovat i 10 minut, vystoupí do výšky až 1 km a do dálky uletí vzdálenosti několika kilometrů. Lampion na noční obloze připomíná hvězdu. A kdo by neměl radost z vlastní hvězdy, i když třeba jen na chvilku…

Něco málo z historie…

Létající přání se díky své viditelnosti na velké vzdálenosti nejprve používaly pro signalizaci v thajské armádě. Později se však staly symbolem naděje a začaly se hromadně vypouštět při oslavách. Světlo lampionu štěstí a přání odhání smůlu a vyletí-li lampion dostatečně vysoko, symbolizuje bohatství a zdraví.

Vypouštění lampionů je bezpečné, držíte-li se předepsaného návodu. Lampion začne klesat teprve až hořák lampionu úplně dohoří. Všechny lucerny přání jsou vyráběné z rýžového papíru a bambusové obruče. Rýžový papír se v přírodě rozloží během několika dní.

Létající přání od 65 Kč!

Lampióny

Létající přání se prodávají v několika barevných provedeních. Na zkoušku Vám postačí klasický létající lampion bílý s rozměry 40 x 60 x 90 cm, který koupíte za 94 Kč! Při koupi sady 20ks pak zaplatíte za jeden bílý lampion bezkonkurenčně nízkou cenu 65Kč. Na menší oslavy nebo jako dárek pro někoho, kdo lampiony ještě nezná, doporučujeme Sadu létajících přání – barevný mix – 4 ks za 360 Kč. Barevné lampiony jsou vhodné hlavně na pouštění ve dne, bílé pak na noční let. Na svatby a velké párty můžete zakoupit i výhodná balení bílých lampionů nebo lampiony se srdíčky.

Na Dráček.cz seženete létající lampiony přání za nízké ceny, vybrat si můžete bílé nebo barevné lampiony a většina lampionů je skladem nebo s rychlým dodáním.

Létající lampiony

Chcete vyhrát létající lampion přání? Zapojte se do soutěže na Dráček.cz, která probíhá od 20.5. do 10.6.2009 a vyhrajte sadu létajících přání nebo jeden z pěti klasických lampionů na zkoušku. Stačí složit jednoduchou básničku. Více informací k soutěži o létající lampiony najdete na Dráček.cz/soutěž.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...