Léto začíná, okouzlete svým tělem !

Date:

Léto je již za dveřmi, proto připravme se na něj za včas a napravme to, co jsme v loňském roku nestihli.

 

Jak nato tedy?

Řasy: V teplých, horkých dnech se vyplatí investovat do kvalitní voděodolné řasenky. Žádná z nás nechce mít černé čmouhy pod očima. Skvělý výsledek dosáhnete drobnými pohyby od kořínků po špičky. Chcete-li mít řasy hustější, naneste ještě jeden nátěr, ale pozor na slepené řasy!

Pleť: Letní péče je v tuto dobu důležitější, než kdykoliv jindy. Naše pokožka volá po hydrataci. Proto používejte hydratační masky, např. Pleťová hydratační maska s olivovým olejem z řady Planet Spa Vám dodá pocit svěží pleti a nádhernou vůni.

Rty: Rty jsou místem, o které zapomínáme dbát. Vždyť na rtech máme tu nejjemnější kůži na těle. Dopřejte jim vláhu a balzám na rty kupujte s UV faktorem.

Vlasy: Sluníčko a voda jsou pro vlasy velkým nepřítelem. Jsou vysušené, bez lesku. Proto je důležité, abychom si myly vlasy častěji než obvykle. Vhodné je používat vyživovací masky a kůry, které našim vlasům navrátí původní hebkost a krásu. Jako typ pro domácí kůru můžeme využít olivový olej. Ten se ohřeje cca 20 – 30 sekund v mikrovlnné troubě a nanese na vlasy. Zamotáme alespoň do ručníku, aby se nám vlasy zapařily a lépe se olej vstřebal do struktury vlasu. Poté důkladně opláchneme a omyjeme jako vždy. Budete mít lesklé a pevné vlasy. Vyzkoušejte, rozdíl bude vidět!

Léto začíná
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...