Manikúra a špičkové služby studia Esmina

Date:

Kosmetický salon a kadeřnictví Esmina zahrnující modeláž nehtů v Praze vám dopřeje širokou paletu nadstandardních služeb. Vyzkoušet zde můžete kadeřnické služby, vysoce kvalitní manikúru a komplexní modeláž nehtů s mistrným zdobením.

Manikúra v Praze

Manikúra v Praze vám dopřeje chvíle klidu a relaxace při manikúře a modeláži nehtů. Pomocí mistrné modeláže nehtů a jejich zdobení zde zkrášlí váš vzhled. Dokáží upravit i vaše přírodní nehty metodou P-shine. Určitě vám doporučujeme velmi příjemný parafínový zábal na ruce, který je dokáže dokonale zjemnit. Pro manikúru a modeláž nehtů jsou zde používány pouze přípravky nejvyšší kvality. Manikúra Praha vás svěří do rukou zkušených manikérek. Manikúra v Praze je jedinečným zážitkem. Potřebujete ošetřit vaše ruce a upravit lůžka vašich nehtů? K tomu vám skvěle poslouží manikúra Praha. V tomto nehtovém studiu Praha 9 manikérky nabízí mnoho takových služeb a ošetření. Splní vaše přání a požadavky šité přímo na míru. Odejdete s krásnou manikúrou, zdobením nehtů kamínky nebo ruční malbou. Nehtová modeláž Praha je skvělým zážitkem. Přijďte si odpočinout u šálku kávy či čaje. Pod projdete pod rukama zkušených manikérek, vaše nehty se promění v hotové umělecké dílo. Skvěle doplní váš osobitý vzhled a styl.

Modeláž nehtů ve studiu Esmina

Modeláž nehtů v Praze je na vysoké úrovni. Salón krásy nabízí profesionální služby a příjemnou relaxaci s dobrou kávou a horkým čajem v příjemném moderním prostředí na Praze 9. Špičkové nehtové i vlasové přípravky. Pedikúra a manikúra Praha nabízíme širokou škálu služeb. Profesionální pedikéři, kadeřníci, manikérky a vizážistky vám dopřejí celkový vzhled vaší image. Poradí vám s líčením denním i slavnostním, s vizáží nebo celkovou image. Budete spokojeni nejen samotným výsledkem, ale odejdete i s dobrou radou. Budete si umět vytvořit účes v požadovaném tvaru i líčení.

Ze salonu krásy odejdete krásnější a odpočatí. Esmina vám nabízí nadstandardní služby celého kosmetického salonu. Chcete vyzkoušet prodloužení řas? Zde jsou používány zcela nové metody pro prodloužení přírodních řas nebo také zahuštění řas trsovou metodou. Každá řasa se při tom jednotlivě aplikuje na vaši vlastní řasu. Prodloužení a zahuštění řas vás razantně promění a zaujmete svým smyslným pohledem. Vaše řasy si získají pozornost.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...