Mobilní aplikace od Fazole.cz

Date:

Již tento týden budou mít možnost majitelé IPhonů využívat novou aplikaci – Fazole. V průběhu několika týdnů bude spuštěna i pro mobilní telefony se systémem android, takže se okruh uživatelů ještě více rozroste a aplikace se více přiblíží i dalším majitelům mobilních telefonů.

A co vlastně v sobě tato mobilní aplikace skrývá? Zjednodušeně řečeno se jedná o geolokační službu, která bude informovat ostatní uživatele o vámi právě navštěvovaném místě. Po přihlášení se k mobilní aplikaci „fazole“ získá uživatel nejen možnost informovat ostatní, kde se právě nachází, ale pomocí vlastního slovního hodnocení bude moci i dané místo hodnotit. Ať už bude hodnocení kladné, neutrální či záporné, upozorní ostatní na danou kavárnu, restauraci či klub. Ostatní uživatelé se pak po zhlédnutí celkového hodnocení daného místa mohou rozhodnout, zda klub či kavárnu také navštíví a udělí mu vlastní hodnocení nebo se místu raději vyhnou a zvolí zábavu v jiném podniku s lepším hodnocením.

Udělování hodnocení a informace ostatních o vámi navštěvovaném místě však nebude tím jediným, co aplikace nabízí. Uživatel a návštěvník bude mít také možnost získat odměnu za používání aplikace fazole. Zapojením do systému (www.fazole.cz) získá zdarma účet, na kterém postupně shromažďuje fazole (body) a následně je bude moci i použít. Za přihlášení k aplikaci v určitém místě, za jeho hodnocení nebo za využití služeb daného podniku bude mít možnost získat určitý počet fazolí (bodů), které pak na internetové adrese „fazole“ bude moci měnit za produkty či služby. Na zmíněné internetové stránce je také seznam konkrétních míst, která aplikaci podporují a počet fazolí,které můžete návštěvou a check-inem získat. Získané fazole nebude nutné používat jen na webové adrese „fazole“, některé podniky nabídnou i přímou směnu služeb či zboží na konkrétním místě.

obilní aplikace obilní aplikace

I když by se mohlo zdát, že aplikace je určena pouze pro majitele IPhonů či mobilních telefonů, není tomu tak. Majitelé klubů, kaváren či jiných podniků získají možnost zvýšit atraktivitu svého podniku tím, že zákazníkům nabídnou více fazolí za návštěvu, hodnocení či využití služeb právě u nich.

Ale to není vše, co budou „fazole“ nabízet. V nejbližší době chystá aplikace v updatu rozšíření o možnost vkládat fotografie z daného místa, a co více, budete se moci spojit se svými přáteli a informovat je o tom, kde se zrovna nacházíte a že dané místo je úplně perfektní pro trávení společných chvilek.

Více informací a aplikaci ke stažení naleznete na adrese: http://www.fazole.cz/mista/iphone.asp 

Společnost Fazole s.r.o. byla založena v roce 2000. Fazole.cz mají obrovské možnosti v propagaci Vaší společnosti. Fazole aneb věrnostní program, který nemá na českém trhu obdoby.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...