Nebojte se netradičních svateb!

Date:

Svatba a s ní spojení životů dvou milujících se lidí je snad nejkrásnější svazek, který lze za svůj život zažít. K tomu, aby byl tento den opravdu jedinečný a nezapomenutelný je kromě určité spontánnosti nutné zařídit také pár organizačních věcí, které se neobejdou bez předchozího naplánování a načasování.

Kromě místa konání, svatebních oznámení a jídelníčku, patří mezi hlavní úkoly organizátorů svateb zajištění kvalitního a profesionálního fotografa. I přesto, že současným trendem jsou také svatební videa, fotografie si drží naprosto zaslouženě svoji první příčku v oblíbenosti. To jistě potvrdí nejedna nevěsta a manželka.

Proto, aby měla fotografie duši a zachytila atmosféru foceného okamžiku, je potřeba mít k fotografovi důvěru, věřit mu a být s ním zkrátka v určitém souladu a harmonii. Teprve potom může i po letech zachycená fotka pohladit po duši. Právě tímto heslem se řídí olomoucký svatební fotograf Martin Holík. Jedná se o profesionálního fotografa s mnohaletou praxí a především velmi nápaditou tvorbou, kterou si jeho klienti nemůžou vynachválit. Jeho hlavním rysem či poznávacím znamením jsou kromě kvality a krásně upravených fotek především originalita. Časy, kdy měli všichni víceméně tytéž záběry jsou totiž naštěstí dávno ty tam a vzaly za své. Pokud si nejste jistí, jak přesně by mohly právě vaše svatební fotografie vypadat, ochotně vám poradí a společně přijdete na to, co by bylo právě pro váš den po pravé.

Pomyslným odrazovým můstkem pro vás mohou být například koníčky a zájmy, ať už vaše nebo vašeho nastávajícího manžela. A v těchto případech se skutečně meze nekladou. Zkombinovat se dají skutečně nejrůznější aktivity přes balet, myslivost, turistiku až po divadelnictví či jinou aktivitu. Od toho se potom samozřejmě a logicky odvíjí ruku v ruce samotné místo svatebního focení. Můžete fotit třeba v lomu ve Štramberku, v jesenickém Rejvízu, ve vinařství, ale také samozřejmě tradičně na zámcích, hradech či v nejrůznějších kaplích a síních. Uvidíte, že pokud se rozhodnete pro netradiční pojetí svatebních fotografií můžete na tom jedině získat a nadšení budete nejenom vy, ale také vaši svatebčané a rodina, které můžete potěšit svými fotografiemi ve svatebním albu nebo zarámovanou verzí.

Další fotografie najdete ve svatební fotogalerii na webu Martina Holíka (http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/), kde jistě najdete spoustu inspirace a také motivace proto, aby jste si právě tyto originální skvosty pořídily se svým partnerem i vy. A pokud máte nějaké pochybnosti, po shlédnutí této galerie se jistě rozplynou rychleji než ona pomyslná pára nad hrncem. Naleznete zde také kontakt přímo na fotografa Martina Holíka, kde si s ním můžete sjednat schůzku, popřípadě se domluvit na nezávislé kalkulaci vašich požadavků a přání ohledně samotného focení.

Už opravdu není nad čím váhat, zarezervujte si své focení ještě dnes!

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...