Nové módní trendy pro zimu 2012

Date:

Letošní zima v dámské módě se bude vyznačovat především krásnými barvami. A to je dobře, protože když se v zimě rozhlédneme po ulicích, vidíme dvě hlavní barvy: černou a šedou. Tuto zimu ale ovládnou barvy, a ne ledajaké. Jemná a pohodlná móda plná intenzivních barevných odstínů, které Vám zvednou náladu.

Jedna část zimní kolekce bude inspirována venkovem. Nádherné klasické materiály, bohémské potisky, zajímavé délky, nostalgické střihy – zima v módě bude prostě ve znamení romantiky. Barvy této kolekce jsou zemité a přírodní, takže převážně odstíny světle- i tmavohnědé, rezavé, vínové či dýňové.

Dalším mottem zimní kolekce je volnost pohybu. Tady se uplatní především krásné úplety a příjemné legíny. Barevné svetry s nadčasovými žakárovými vzory i příjemné bavlněné či flanelové tuniky v nádherných barevných kombinacích modré, růžové, lila, fialové, červené či barvách odkazujících na léto jako jsou malinová, jahodová, švestková, fuchsiová, papriková či barva vlčího máku.

Samostatnou kapitolou jsou novinky. Letos to budou především již zmíněné úplety. Speciální úplet milano tentokrát v retro verzi 60. let s důrazem na grafické motivy a barevné odstíny. Dočkáme se nádherných kombinací černé a červené s rafinovanými šedými vsadkami.

Mimořádně hřejivý je i tzv. irský úplet, který kromě toho že Vás zahřeje v chladných dnech je i velmi módní! Krásný plastický a copánkový vzor je zakončený pružným žebrovaným lemem dole i na rukávech. Krásná hra melírovaných barev v podání červené, modře, režné a antracitové Vás okouzlí.

V zimě se také budou hodně nosit vesty a vestičky z umělé kožešiny. Jejich nástup jsme mohli zaznamenat už v loňském roce. Budou v různých délkách i provedeních, za zmínku určitě stojí kombinace s pleteninou např. se žakárem se zajímavými norskými vzory.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...