Obchod Svět-piva.cz v oslavách

Date:

Obchod Svět-piva.cz slaví své druhé narozeniny. Při jejich příležitosti jsme se rozhodly, že dárky si zasloužíte Vy, naši zákazníci, protože jenom díky Vám zde stále jsme a můžeme nyní slavit.

Jako poděkování a dárek pro Vás jsme nachystaly několik novinek a akcí. Krom nové kamenné prodejny, kterou naleznete na ulici Stránského 28 v Brně Žabovřeskách, ve které si můžete dané zboží prohlédnou, osahat a kde Vám nabízíme více jak 300 druhů zboží skladem, Vám přinášíme také novou podobu e-shopu, která byla upravena dle Vašich požadavků a přání. Doufáme, že ji oceníte a najdete vše, co hledáte.

Oslavujte společně s námi naše dvouleté výročí a prohlédněte si nový design webových stránek nebo se přijďte podívat do naší kamenné prodejny, kde Vám nabízíme: výčepní zařízení, pivní kosmetiku, pivní literaturu, reklamní předměty pivovarů, speciální piva z regionálních pivovarů a široký sortiment příslušenství. Navíc u nás v kamenné prodejně nakoupíte za internetové ceny!

A navíc koupíte-li v měsíci červnu a červenci u nás jakékoliv výčepní zařízení či příslušenství v hodnotě přesahující 5000,- Kč dostanete od nás jako dárek poukaz na dovolenou v hodnotě 100 EUR! Poukaz lze uplatnit v síti celosvětových hotelů a penzionů, kde  můžete vybírat jak víkendové pobyty tak i rodinné dovolené. Poukaz je platný do 31.12.2012.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...