Pomaturitní studium jazyků u PELICANA ti pomůže využít rok produktivně!

Date:

Začíná ti docházet, že si výběrem oboru, který bys chtěl po maturitě studovat, nejsi jistý? Nezoufej, o status studenta tím přijít nemusíš!

Ať už jsi studoval gympl nebo uměleckou, jedno ti během posledního roku začalo být jasné – JEŠTĚ NEVÍM, KAM CHCI JÍT NA VEJŠKU. Učení už tak máš až nad hlavu a čas strávený na hromadou knih k přijímačkám na vysokou nemáš. Racionálně uvažuješ a nechceš rok promarnit, ale proměnit ho ve výhodu a získat nové znalosti.

A možná se taky snažíš zahnat myšlenku, jak čekáš ve frontě na úřadě práce. Když půjdeš pracovat, dost možná se ke studiu už ani nevrátíš, což ale nechceš.

A právě pro tebe máme řešení! Přihlas se na pomaturitní studium angličtiny anebo jiného jazyka. Proč? S pomaturitním studiem si zajistíš status studenta. Máš tak jisté potvrzení o studiu, které ti umožní využívat studentských výhod a slev po maturitě. A to zajisté ocení i tvoji rodiče, kteří si odpočinou od dalších daní navíc.

Pomaturitní studium angličtiny: sázka na jistotu

Když už se tedy rozhodnete pro pomaturitní kurzy, jaký z jazyků je nejlépe si zvolit? Vsaďte na jistotu s pomaturitní angličtinou. Jejím výběrem rozhodně chybu neuděláte. Angličtina je dnes dorozumívacím jazykem číslo jedna a využijete jí i při dalších příležitostech. Cestování, seznamování se …

Jestli jsi už teď nesvůj ze zkoušek na vysoké, sledujete nejrůznější nabídky brigád jako alternativu ke studiu. Nepochybně jste si všimli, že se dnes minimálně pasivní angličtina vyžaduje již téměř v každém zaměstnání.

Pomaturitní studium angličtiny vám zajistí toliko potřebné aktivní jazykové dovednosti a s ním poté práci rozhodně snadno najdete. Bez pomaturitní angličtiny bychom vám vstup na pracovní trh rozhodně nedoporučovali. Můžete totiž velmi snadno hned na začátku uvíznout ve spirále nízko kvalifikovaných a špatně placených pracovních pozic, ze které se řada lidí kolem nás za celý svůj život už nevymotá.

Nejlepší pomaturitní kurzy v Brně?

Když už tedy znáte výhody, které vám skýtá pomaturitní studium jazyků, zbývá vám si už jen vybrat, která pomaturitní studium nabízející jazyková škola bude pro vás ta pravá.

V Jihomoravském kraji realizuje pomaturitní vzdělání téměř každá jazyková škola. Jak si mezi nimi tedy vybrat tu správnou? Věřím, že jste do současné chvíle nejspíše podobné problémy neřešili a nyní potřebujete jednat rychle, ale zároveň i správně. Pomůžeme vám tedy a podělíme se s vámi o naše dosavadní zkušenosti.

Nejlepší pomaturitní studium jazyků nabízí Jazyková škola PELICAN (sídlící na ulici Lidická v Brně). Není to jen díky kvalitě jejich lektorů, ale je to hlavně zásluhou jejího přístupu k výuce. PELICAN využívá vlastní metody výuky cizích jazyků a řadu nejmodernějších pedagogicko-didaktických metod (např. gamifikace).

Zároveň má také velmi propracovanou metodiku práce s motivací a potřebami studentů. Díky tomu jsou schopní lektoři z jazykové školy PELICAN zajistit, že vás výuka bude bavit a zároveň zlepší úroveň vašeho cizího jazyka až o několik úrovní.

Pomaturitní studium a jazyková škola PELICAN vás příjemně překvapí i svým prostředím. Věřte, že po vašich předchozích ne příliš příjemných zkušenostech z odměřeného a neosobního přístupu vysoké školy, budete ze změny ve formě školy PELICAN nadšeni.

PELICAN vyučuje v klidných a příjemných prostorách na ulici Lidická. Hned u vchodu vás přivítá prosklené atrium, které přímo vybízí ke studiu a kreativním činnostem. Prostory jazykové školy si můžete prohlédnout zde. Tak neváhejte a přihlaste se na pomaturitní kurzy.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...