První školní den ve fotoknize od HappyFoto – památka na celý život

Date:

Máte doma prvňáčka, který 1. září poprvé překročil práh školy? V každé rodině stojí tento sváteční den za zaznamenání. Maminky a tatínkové fotografují své ratolesti s první školní aktovkou už ráno před školou, ve školní lavici s prvními učebnicemi, se spolužáky a novými kamarády i odpoledne při rodinných oslavách.

Co s fotkami z takového důležitého dne? Do fotoknihy s nimi! Darujete tak sobě i svému dítěti fotoknihu, která bude mít velkou rodinnou hodnotu i za pár let.

 

Vytvořit fotoknihu přitom není nijak časově ani finančně náročné (ceny za pevnou fotoknihu ve formátu A4 začínají na 349 Kč). Potřebujete jen správný program a špetku tvořivého ducha. Program najdete na stránkách www.happyfoto.cz, stáhnete si ho, nainstalujete a můžete začít. Ovládá se intuitivně, takže na většinu funkcí přijdete rychle, bez toho, abyste museli číst manuál. Software disponuje funkcemi, pomocí kterých vytvoříte vše, co obsahuje běžná kniha zakoupená v jakémkoli knihkupectví. Hned na úvod vás program vyzve, abyste si zvolili formát knihy, následuje výběr fotografií a úprava obálky, na kterou si můžete zadat libovolný text. Potom přijde na řadu úprava jednotlivých stránek. Z nabídky si můžete vybrat nepřeberné množství různých pozadí, na které poukládáte fotografie v libovolné velikosti. Fotografie můžete různě rámovat do tvaru známky, obrazu, listu, srdce atd. Ke každé nezapomeňte přidat velký popisek, aby se váš výtvor stal poutavým a originálním. Až budete mít knihu v programu hotovou, jednoduše ji odešlete jedním kliknutím do fotolaboratoře společnosti Happy Foto. Za pár dní vám přinese vaši knihu pošťák.

Ceny fotoknih se pohybují od 179 do 3 599 Kč včetně DPH, záleží na zvoleném formátu, vazbě a počtu stránek.

Více informací získáte na stránkách www.happyfoto.cz.

Fotokniha
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...