Snižte provozní režii kanceláře díky správnému výběru tonerů do tiskáren

Date:

Každá kancelář má svoji provozní režii. V současnosti se všechny úřady i soukromé nebo státní firmy snaží tuto režii maximálně snížit. Nikdo nechce utrácet, když nemusí. Proto si své výdaje pečlivě hlídá a snaží se je maximálně omezovat. Kde všude jsou v kancelářích slabá místa, kde nám zbytečně utíkají peníze?

ŠETŘETE ČAS A NAKUPUJTE U ODBORNÍKŮ

Jedním z úzkých míst, kde mohou výdaje nekontrolovatelně růst, jsou tiskárny a jejich provoz. Samotná investice do laserové tiskárny je vysoká, ovšem to samozřejmě není všechno. Průběžný tisk spotřebovává toner, takže je nutné častěji pořizovat náplně do tiskáren. Proč si pečlivě vybírat partnera pro jejich nákup a hledat ho na internetu?

  • Ušetříte čas i peníze. Nakupujete přímo z domova za vynikající ceny.
  • Získáte garanci kvality díky doporučení ostatních zákazníků.
  • Doprava je zdarma.
  • Nakupujete u odborníků.
  • K dispozici je zákaznický servis.

KOMPATIBILNÍ NÁPLNĚ JSOU LEVNĚJŠÍ

Vyberte si například toner Q2612A, který je kompatibilní s tiskárnou HP. Nákup kompatibilních tonerů vám uspoří nemalé finanční prostředky. Tyto tonery jsou levnější než originální, ale přitom jejich výrobce ručí za kvalitu a naprostou shodu s originálem. Výhodou je i skutečnost, že při nákupu více kusů můžete využít nižší ceny. Mají dlouhou životnost, například při 5% pokrytí dokážou vytisknout až 2000 stran. Na tonery také existuje doživotní záruka.

UŠETŘETE MINIMALIZACÍ PROSTOJŮ

Pokud si zvolíte například toner CE285A, jde o sázku na jistotu. Originální kazeta HP vám zaručí dokonalou kvalitu tisku, ostrý text i černobílý obraz a spolehlivost. Díky tomu nedojde k žádným prostojům způsobeným poruchami tiskárny kvůli nekvalitnímu toneru. To vám v konečném důsledku ušetří nejenom čas, ale samozřejmě i peníze.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...