Také milujete reklamní předměty?

Date:

Veletrhy, výstavy, propagační akce. Tam všude přijdete a pravděpodobně dostanete dárky, které jsou buď hezké, nebo alespoň praktické. Stačí takhle navštívit několik veletrhů a máte doma polovinu kuchyňské výbavy zdarma, nebo alespoň s parádní slevou. Taky to takhle děláte?

Musím říct, že jsem si reklamní předměty opravdu oblíbila. Dřív jsem si myslela, že se tímhle způsobem dají získat akorát tak nekvalitní věci, které nikdo nechce. Jenže pak jsem na jednom veletrhu dostala úplně úžasnou vařečku se smajlíkem, která mi slouží dodnes. Kdybych si ji měla koupit, dám za ní spoustu peněz. Takhle jsem jí měla zdarma.

Reklamní předměty si musíte zasloužit

Velmi rychle jsem zjistila, že většina společností na veletrzích má připravené reklamní předměty s potiskem pro své zájemce. Ale nedá je jen tak komukoli a já se jim ani nedivím. Když máte u stánku denně deset tisíc lidí a každému byste měli něco dávat, tak zkrachujete. Ne, oni si je šetří. Šetří si je na soutěže nebo tehdy, když někdo projeví opravdový zájem.

Já jsem takhle získala asi svůj největší úlovek – opravdu krásnou a luxusní sadu příborů. Pořádali tehdy soutěž, pro výhru musel člověk přivést ke stánku co nejvíce svých známých. Obvolala jsem snad všechny čísla v telefonu a přitáhla i pár lidí, které jsem jen tak potkala. Stálo mě to opravdu hodně úsilí, ale nakonec jsem vyhrála. Vím, že minimálně dva moji kamarádi si pak od této firmy koupili docela drahé věci, takže se to té společnosti určitě vyplatilo.

Co všechno můžete získat

Já myslím, že reklamní předměty mohou být v podstatě cokoliv. Když se dívám na nabídky různých firem, vlastně bych si s nimi dokázala vybavit celý byt. Docela mě zaujaly reklamní předměty od Propaq.cz. Mají hodně široký výběr a minimálně mně by se ještě pár kousků hodilo. Nechce je některá firma objednat?

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...