Úniková hra – zábava nejen pro dospělé!

Date:

Asi většina z nás co jsme se pomalu a pozvolně stali dospělými i když neradi, se nechceme připravit o jistou část dítěte v nás. Ne nadarmo se říká, kdo si hraje, nezlobí. Je spousta způsobů, jak se pobavit a na chvíli vypadnout ze všední šedi a odpočinout si od běžné rutiny.

Každý máme své kamarády a většinou si najdeme čas na posezení s nimi při dobrém obědě, vínu či pivu. Občas to chce změnu. Pokud si chcete zpestřit trávení volného času s přáteli a odreagovat se, nemusí to být vždycky za pomocí alkoholového dýchánku.

Pro Pražáky máme dobrou zprávu, protože se můžou vyřádit při zábavné hře  se svými přáteli. Jako jeden tým si můžete zorganizovat misi trvající 60 minut, při které řešíte spoustu zajímavých hádanek a užijete si spoustu zábavy v jedné z herních místností v této pražské herně. Door Z a další únikové hry v Praze to jsou propracované místrnosti s různými zajímavými kulisami, které vás vtáhnou do příběhu. Může se odehrávat v jiném čase či jiné době. Můžete se nechat vtáhnout do jakéhokoliv příběhu a to nejen díky výbornému zvukovému doprovodu.

Můžete využít týmového ducha a vyzkoušet si tak pracovat v týmu. Je to ideální příležitost přijít na jíné než všední myšlenky a vybít svoji hravost. Pokud si myslíte, že je to jen hra, vyzkoušejte a uvidíte, že je to výzva. Zkusit si můžete zahrát například hru „Jaro 45 Hanební pancharti“ či „Dannyho parťáci – Loupež v Monaku“. Loupež v Monacu Vás provede příběhem začínajícím v luxusu provázaném kasínem, krasavicemi a šampaňským. Zápletka nastane v momentě, kdy Vám dojdou peníze, následně se pokusíte okrást jednoho z miliardářů. Zjistíte totiž, že ve svém bytě možná má rozsáhlou sbírku šperků. Dannyho parťáci je hra, ve které vás zajmou SS. Ocitnete se zamčeni ve stodole a čekáte na popravu. Vy se musíte dostat na svobodu, tím, že odzbrojíte nepřítele a proniknete na velitelství, otevřete bunkr a vyhodíte celý objekt do povětří. Všechny hry je možné hrát i jako formou teambuildingu.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...