Veselá kavárna

Date:

Ve veselé kavárně si můžete užít lahodnou kávu s výtečnými zákusky nebo obědem a současně zabavíte své děti.

Veselá kavárna pro děti vám zpříjemní odpoledne a poslouží hlavně v deštivém a zimním počasí. Kdy se můžete ohřát nad lahodnou kávou a vaše děti se vyřádí stejně jako venku na hřišti s kamarády. Připraveno je pro ně spousta hraček od kvalitních firem ve velkém herním koutku. Který však není jako v mnoha jiných kavárnách opravdu v koutku místnosti, ale nachází se přímo uprostřed dění, svou ratolest tak máte neustále na očích a přitom můžete nadále sedět u stolu s jídlem a v klidu hovořit s přáteli a v podstatě se dá říci i trochu relaxovat a odpočívat.

Pro vaši ratolest je zde připraven i velký bazén s kuličkami, který je obzvláště u dětí velkým hitem. Pokud již bude vaše dítě dostatečně vyběháno a znaveno, může si vydechnout v okrajových částech herního koutku u stolíků a namalovat třeba obrázek nebo si prohlédnout zajímavou obrázkovou knihu. Myšleno je i na nejmenší návštěvníky, pro které je zde samozřejmostí přebalovací pult s plenami a vlhčenými ubrousky, pro naprosto nejlepší komfort pro vaše miminko.

Kavárnu však nemusíte navštěvovat pouze pod vidinou kávy, ale také pro zábavu svých dětí, které potěší divadelní představení nebo různé akce například v podobě lampiónových průvodů nebo maškarních zábav.
Veselá kavárna tak nabízí odpočinek a zábavu pro celou rodinu. Vaše dítko si s kamarády užije spoustu legrace a podívá se na hranou divadelní pohádku nebo se s kamarády převleče do masek a udělají spolu pravý maškarní rej. Vy mezitím můžete vyřídit pracovní schůzky nebo si jen tak udělat příjemné dopoledne nebo odpoledne s kamarádkami u lahodné kávy a smlsnout nějaký ten zákusek. Součástí veselé kavárny je také připojení k síti WiFi, můžete tak nerušeně pracovat a vyřizovat emaily, zatímco vaše dítko si bude užívat spousty legrace s ostatními kamarády a domů přijde unavené a šťastné.

Veselá kavárna

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...