Vestavné myčky

Date:

Už vás nebaví po každé večeři či obědu s rodinou neustále umývat hory a hory špinavého nádobí? Bohužel tato nepopulární a neoblíbená činnost provází každou domácnost.

Jsou takoví šťastlivci, kterým tato fáze úklidu nádobí nevadí, většina z nás ji však v lásce nemá. A protože se jí vyhnout nelze, zbývá vyřešit způsob, jak si od umývání nádobí co v největší míře ulevit.

MyčkaMáme na mysli samozřejmě populární a oblíbené myčky nádobí. Ty nejenom že jsou výrazným domácím pomocníkem, ale mohou být v dnešní době také stylovým doplňkem Vaší kuchyně. Vestavné myčky se vyrábí v mnoha dekorech a perfektně tak zapadnou do interiéru každé kuchyně. Myčka šetří nejen Váš čas a pohodlí, ale samozřejmě je výhodná také po své ekonomické stránce. Vestavná myčka se dnes totiž vyrábí již s velmi nízkou spotřebou vody a to od 1O litrů na jeden cyklus mytí nádobí. Mezi další parametry, na které by jste se měli při výběru myčky zaměřit patří například její energetická třída – A+, A, B nebo C, již zmíněnou spotřebu vody pro mycí programy, třídu účinnosti, kam se řadí mytí a sušení a to opět v kategoriích A+, A.

Mezi další parametry, které se při výběru vestavné myčky hodnotí patří programy, které nabízí, patří sem například Program Auto, Eco nebo program pro mytí skla. Důležitá je také šířka myčky, většinou se vyrábí buď ve 45 nebo 60 cm, přičemž do širší varianty se vejde 12 – 15 sad nádobí. Pozitivně se hodnotí také některé užitečné funkce jako například již zmíněné Auto nebo 3 v 1. Tento program je uzpůsobený přímo pro speciální mycí kapsle obsahující mycí prášek, leštěnku a sůl. Vestavná myčka musí mít také program pro její Start a signalizaci ukončení mycího programu. Důležitá je také ochrana myčky, sem se řadí systém Aqua Control a Aqua Stop, které chrání Vaši domácnost před vytopením při poruše myčky.

Mezi špičky v tomto ohledu patří vestavná myčka Siemens. Mezi méně známou značku, která se však velmi rychle dostává do povědomí zákazníků patří například vestavná myčka Beko.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...