Vyhrajte ceny od dolce gusto se špičkovým vybavením značky LEITZ

Date:

K tomu, aby člověk dělal svou práci dobře, potřebuje dvě věci. Dobré vybavení a ještě lepší odměnu. My vám teď obojí přinášíme. Pořiďte si špičkové kancelářské vybavení Leitz a vyhrajte jednu z cen od NESCAFÉ Dolce Gusto. 


LEITZ patří mezi nejoblíbenější značky kancelářského vybavení v Evropě.  Vděčí za to své snaze inovovat své výrobky tak, aby sloužily co možná nejlépe. Díky mnoha vylepšením je vaše práce s výrobky LEITZ jednodušší, zabere vám méně času a bude vás více bavit.  

Po dobře vykonané práci má přijít lahodná odměna. Proto jsme pro vás připravili soutěž  „Když práce za to stojí“. V té můžete vyhrát designový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo nebo některou z dalších cen od NESCAFÉ Dolce Gusto. Co musíte udělat, abyste ceny získali? Pořiďte si do kanceláře výrobky od LEITZ (seženete je u autorizovaných distributorů nebo v síti prodejen Makro) a nasbírejte body z nálepek. Tyto si zaznamenáváte ve svém účtu na internetu a potom si jednoduše vyberete cenu.

Z čeho pramení obliba výrobků LEITZ po celé Evropě. Jedná se o sérii nadstandartních produktů výrobce kancelářských potřeb Esselte. Je typická vysokou úrovní technického provedení, inovativními řešeními a nezvyklým designem. Pokud chcete svou kancelář nebo domácnost obohatit netradičními detaily, kancelářské potřeby LEITZ jsou tím nejlepším řešením.
Více informací o soutěži: „Když práce za to stojí“

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...