Výprodej lyžařských potřeb je v plném proudu

Date:

Zimní sezóna bude pomaličku v koncích a pro lyžaře začíná zajímavé období, kdy se můžou zásobit lyžemi a jiným příslušenstvím za ohromné ceny. Sice už si nakoupeného zboží neužijete natolik tuhle sezónu, ale na další sezóny toho využijete více než dost. Proto teď je ten správný čas, kdy nakoupit ve výprodeji běžky a lyže. Tyto sezónní akce se týkají většinou lyžařských běžek, lyží, lyžařských bot apod.

Zaujala nás akce na dámské lyže Atomic 2014. Slevy jsou až 31% dolů z původní ceny. Tato řada myslela na všechny lyžařky, proto má lyže vhodné pro všechny typy lyžařek od úplných začátečníku až po sportovní lyžařky. Pro začátečnice výrobce Atomic doporučuje typ lyží Cloud Six. Výhodou je hlavně kombinace různých technologií, umožňuje snadnou ovladatelnost lyží, zejména lehká Cap Fiber konstrukce umožňuje poměrně snadnou jízdu.

Dále pro mírně pokročilé lyžařky výrobce Atomic doporučuje typ Cloud seven. Jsou vhodné pro jízdu na upravené sjezdovce. Pokud lyžovat umíte a chcete vydržet na svahu delší dobu jsou pro Vás vhodné lyže typu Cloud eight. Heel ušetří Vaši energii a to tak: zvýšením oblasti paty je lyžařka v přirozenějším lyžařském postoji, díky kterému lze snadněji a přesněji ovládat lyže. Dále jsou velmi zajímavé lyže Cloud 73 i Cloud 75. Lyže jsou vhodné pro dobré lyžařky, které se nebojí na svahu pořádně odvázat a chtějí přitom být jištěni spolehlivými lyžemi.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...