Vyrobte si originální kalendář pomocí aplikace HappyFoto

Date:

Zdají se vám kalendáře v obchodech nudné a neosobní? Máme pro vás řešení. Nejlepší kalendář je totiž ten z vašich fotografií. Jestli máte pěkných fotek plný mobil, je váš kalendář už v podstatě z poloviny hotov.

 

Nyní už vám zbývá jen stáhnout aplikaci do svého mobilu. A je jedno, jaké značky je váš chytrý telefon a na jakém systému běží. Ať už máte Samsung, Xiaomi, Honor, Nokii nebo třeba iPhone, aplikace poběží na každém.

V aplikaci HappyFoto si můžete navrhnout různé kalendáře – nástěnné, stolní i plánovací. Navíc si můžete vybrat, jestli chcete kalendář natisknout na kvalitní papír, nebo vyvolat chemickou cestou na fotopapír. Druhou možnost (deLUXE) doporučujeme v případě, že máte opravdu kvalitní fotografie.

Na kalendář vám bude stačit třináct fotek – jedna na titulní stranu a pak dvanáct, tedy na každý měsíc jednu. Aplikace už vás navede, jak celý kalendář navrhnout a objednat. Skvělé je, že si můžete práci rozdělit – když nestihnete vytvořit kalendář hned napoprvé, nevadí, uloží se zdarma do virtuálního úložiště (cloudu). K práci na kalendáři se můžete vrátit, až budete mít čas. A to třeba i z jiného zařízení, například z tabletu nebo z počítače doma či v práci.

Až budete se svým dílem spokojeni, jedním kliknutím objednáte a budete se těšit na pošťáka, který vám kalendář přinese jako balík do ruky. Nemělo by to trvat dlouho. HappyFoto umí kalendář vyrobit za pouhé tři pracovní dny.

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...