Zdravé stravování

Date:

Jen málokdo si dokáže představit své ráno bez šálku nebo spíš kotlíku kávy pro ranní nastartování se a o tom, že už k tomu mnohdy nestihneme zakousnout ani nic malého na zub, radši ani nemluvě.

A protože snídaně všeobecně patří bohužel mezi velmi často opomíjené části našeho stravování, je vhodné se na ni zaměřit a začít svůj den logicky právě u nich.

 

Zdravé snídaně jako takové by měly obsahovat dostatek živin, aby nám energie z nich vystačila minimálně do dopolední svačiny. Navíc po takové kvalitní a vyvážené snídani se člověk cítí okamžitě lépe, lépe se mu pracuje, je aktivnější a samozřejmě také pozitivnější pro své okolí, což může být pro nejednoho kolegu či kamaráda také velkou inspirací. A ne nadarmo se říká: Snídej jako král, obědvej střídmě a večeř jako chuďas. A protože jaro nám všem už klepe na dveře, všude začíná být spousta ovoce a zeleniny, je dodržování zdravého stravování daleko snadnější než v pochmurné zimě.

Pokud máte pocit, že vám chybí inspirace, co si každý den k jídlu chystat, máme pro vás skvělý typ. Zkuste navštívit webové stránky www.dancahajkova.com Najdete zde mnoho již zmíněné inspirace, zábavy a především zdravé recepty, které jsou zde volně k dispozici, jsou vyzkoušené a opravdu velmi dobré. Vkládají je sem lidé jako my, takže nejde o žádnou komerční propagandu, ale o skutečně vyzkoušené pokrmy, které chutnají, jsou zdravé a navíc fungují při hubnutí a formování postavy. Navíc zde najdete také rady, která jídla, kdy a pro koho jsou nejlepší a nejvhodnější, kdy je jíst a navíc si nemusíte celý den lámat hlavu s tím, co si uvaříte na zítra. Stačí, když zavítáte na tento web a uvidíte, že se na vás inspirace jenom pohrne. Vyjímkou zde nejsou ani pudinky, palačinky, buchty a nejrůznější smoothie, ale ze zdravých ingrediencí, takže si je můžete dopřávat bez následujících výčitek svědomí. I když totiž žijeme v moderní době, málokdo ví, že zdravá strava a pohyb nemusí být vždycky podmíněn jednotvárností a nudností, právě naopak.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...