Znamení zvěrokruhu

Date:

Beran

Beran – Aries

21.3 – 20.4 -Berani patří k odvážným a soběstačným lidem, kteří milují akci a do všeho se pouštějí se vší vervou. Chybí jím však trpělivost. Jsou kamarádští, veselí a spravedliví. Stojí si však za svým názorem, pokud ví, že je správný a je těžké je přesvědčit o opaku.

 

Býk

Býk – Taurus

21.4 – 20.5 Býci jsou trpěliv, klidní a milují krásu přírody. Jsou dost konzervativní a přesvědčit je o novinkách bývá docela oříšek. Mají velký smysl pro umění a umí si užívat života. I když je daná činnost nebaví, vykonají ji rychle, aby se mohli věnovat příjemnějším věcem.

 

Blíženci

Blíženci – Gemini

21.5 – 21.6 Blíženci jsou mnohostranní a jsou otevřeni jakýmkoli novinkám a změnám. Nemají prblém se přizpůsobit novým skutečnostem. Jsou velmi společenští, ale mnohými jsou přijímány jako lidé povrchní. Umí si užívat života a dokáží strhnout na sebepozornost.

 

Rak

Rak – Cancer

22.6 – 22.7 Raci jsou velmi citově založení a jejich myšlení je velmi ovládáno náladami. Pokud se cítí spokojeni jsou milými společníky. Pokud je něco trápí, umí to dát velmi silně najevo. Velmi důležitá je pro ně rodina, kterou staví vždy na první místo ve svém žebříčku.

 

Lev

Lev – Leo

23.7 – 23.8 Lvi jsou známí svým sebevědomím a získávají si od okolí přirozenou autoritu, aniž by se o ni zvlášť snažili. Jsou přátelští a velkorysí, mají rádi bohatství, ale ani v chudších podmínkách neztrácejí sebejistotu, která z nich vyzařuje na dálku.

 

Panna

Panna – Virgo

24.8 – 23.9 Panny jsou velmi pořádkumilovné a ve všem mají rády řád a systém. Svou práci vykonávají velmi pečlivě a jsou málokdy ovládáni city. Hlavní řeč v jejich rozhodování má rozum. Jsou spíše konzervativní a rádi se řídí všeobecně platnými zásadami.

 

Váhy

Váhy – Libra

24.9 – 23.10 Váhy jsou velmi rozvážné a než cokoli udělají, důkladně si svůj čin promyslí. Jsou upřimní a mají v sobě umělecké nadání a cit pro krásu. Mají dost vysoké nároky nejen na odměnu,  ale i na své blízké.Pokud se pro něco rozhodnou, je těžko je přesvědčit o opaku.

 

Štír

Štír – Scorpius

24.10 – 22.11 Štíři jsou velmi aktivní a mají velmi dobrou paměť. Pro své přátele by udělali cokoli, k nepřátelům však zaujímají dost negativní postoj a je těžké je přesvědčit o opaku. Hýří dobrými nápady a dokáží skrývat své pocity, pokud to vyžaduje situace.

 

Střelec

Střelec – Sagittarius

23.11 – 21.12 Střelci jsou optimističt, aktivní a veselí. Jsou upřimní, což někdy nemusí být pro druhé příjemné. Jednají zbrkle a dle své nálady. Ke svému životu potřebují pocit volnosti nejen ve vztahu, ale i v zaměstnání. Jsou pracovití a nezaleknou se žádného úkolu.

 

Kozoroh

Kozoroh – Capricorn

22.12 – 20.1 Kozorohové jsou trpěliví, klidní a ctižádostiví. Jsou skromní a mlčenliví, někdy je velmi obtížné odhadnout jejich aktuální rozpoložení a náladu. Ve společnosti přátel jsou velmi vtipní a hýří kolem sebe optimismem. Práci vykonávají svědomitě.

 

Vodnář

Vodnář – Aquarius

21.1 – 19.2 Vodnáři jsou lidé pevných zásad, ale čas od času si zariskují. Milují přírodu a bez ní nejsou schopni existovat. Ke svému životu také potřebují okruh věrných přátel. Mají rádi pocit volnosti a často utíkají z reality do snů.

 

Ryby

Ryby – Pisces

20.2 – 20.3 Ryby jsou spravedlivé a ochotné pomáhat druhým. Mají neuvěřitelnou schopnost vcítit se do pocitů druhých. Jsou citlivé a často dost ostýchavé, v kruhu přátel jsou však velmi zábavné a hýří zajímavými nápady. Pokud práce odpovídá jejich představám, jsou schopny maximálních výkonů

 
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME