Zverimex, pozemský ráj mazlíčků

Date:

Pozemský ráj pro Vaše čtyřnohé miláčky. Ať už doma máte pejska, kočičku, morče, rybičky či andulku, zaslouží si Váš miláček jen to nejlepší! Kvalitní krmivo a hravé hračky dovedou uspokojit Vaše čtyřnohé kamarády, kteří Vám svoji radost a pohodu dovedou tisíckráte vrátit a vykouzlit Vám úsměv na tváři.

Zamysleme se tedy, jestli dopřáváme našim chlupatým kamarádům ve stravě všechno, co bychom měli. Správný výběr granulí není sama o sobě vůbec jednoduchá věc. Co se týče stravy koček a psů obecně, většinou platí, že se skládá z granulované stravy, konzerv, kapsiček a případně vařeného jídla doma. Stravování psů a koček přitom určuje několik velmi důležitých faktorů, kterými jsou například věk, březost a kojení, způsob života, plemeno a mnoho dalších faktorů. Nejsme-li si výběrem stravy jisti, doporučujeme konzultaci s Vaším veterinářem či zverimexem.

Špatný způsob stravování může vést k problémům a Váš mazlíček nebude spokojený! Což se odrazí i pohodu s ním.

Má-li náš mazlíček plné bříško, nesmíme ještě zapomínat na jeho zábavu a odpočinek! Dopřejte mu tedy klidný a pohodlný odpočinek v jeho vlastním pelíšku. Zde nezapomínejte prosím na několik důležitých faktorů!

  • – Velikost pelíšku je zásadní. Měl by mít dostatek prostoru pro pohodlné uvelebení
  • – Tvar pelíšku je také důležitý, jelikož každé povaze vyhovuje jiný tvar a velikost
  • – Umístění pelíšku – nechte, ať si mazlíček vybere sám, kde je pro něho dobrá zóna.

Protože nemůžeme jenom jíst a spát je také důležité nezapomínat na hraní! Pokud dostatečně nezabavíme mazlíčka, může se nám tato situace vymstít. Mazlíček si najde doma sám věci na hraní a to se nám poté nemusí líbit. Sedačka použitá jako škrabadlo, papuče rozkousané jako kousadlo apod.

Proto bychom neměli váhat a zavčas uspokojit naše mazlíčky. K této potřebě můžeme využít specializované prodejny zverimex. Dnes. Již můžeme nakupovat pohodlně přes internet, kdy nám kurýr zboží doveze až do domu, případně můžeme navštívit kamennou prodejnu v každém větším městě např. Zverimex Praha a zboží si tam osahat.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...