Chystáte se na dovolenou? Nezapomeňte fotit a pak nahrát fotky z mobilu rovnou do fotoknihy od HappyFoto!

Date:

Skvělá zpráva pro ty, co fotí mobilem a stáhli si aplikaci HappyFoto-MOBILE! Fotky z chytrého telefonu či iPhonu si můžete nechat vyvolat nebo si z nich vyrobit fotodárek či fotoknihu rovnou v mobilu. Třeba ještě na dovolené, nebo v letadle, v režimu offline. Aspoň se na zpáteční cestě z dovolené nebudete nudit!

Fotoknihu budete mít hotovou za chvilku

Nejoblíbenější funkcí aplikace je fotokniha. Nejspíš to bude i díky rychlost a jednoduchosti, s jakou se dá vytvořit. A to nejen z fotografií v mobilu, ale nově také z fotografií, které máte uložené na facebookovém profilu nebo na Dropboxu. Jakmile fotky vyberete, pošle vám aplikace hotový náhled do několika vteřin (záleží na rychlosti vašeho přístroje). Pokud budete s náhledem spokojeni, máte hotovo! Kdo se chce kreativně vyřádit, má samozřejmě také možnost, a sice za pomoci uživatelsky přívětivých nástrojů, které aplikace nabízí. Lze vybírat z formátů od zápisníkového až do A4. Jednotlivé fotografie lze jednoduše přesouvat prstem, což usnadňuje jejich rozmístění na jednotlivých stránkách. Když budete chtít nějakou fotografii vylepšit (ať už ořezem, úpravou expozice či přidáním barevného filtru), můžete tak učinit přímo v aplikaci. Velmi praktické je také to, že obrázky, které z původního výběru odstraníte, se automaticky uloží do zvláštního souboru, takže je můžete kdykoli znovu vylovit. Všechny funkce navíc běží i v režimu offline. Tvorbě oblíbeného dárku pro všechny příležitosti se tedy můžete věnovat v letadle cestou z dovolené. Fotografie se dají doprovodit krátkým textem – buď tradičně, vepsáním textu, nebo je stačí prostě nadiktovat, třeba pomocí Siri.

Hotovo? Stačí jen odeslat!

Pak už zbývá jen uzavřít objednávku. Zaplatit se dá rovnou z mobilu platebním příkazem či kreditní kartou. Pokud máte k dispozici slevový kupon, stačí zadat kód. V posledním kroku se hotová fotokniha odešle do fotolaboratoře HappyFoto. To může trvat několik minut, podle velikosti fotoknihy a rychlosti připojení. I tady se ale aplikace chová velmi inteligentně, takže vícekrát se vyskytující stejné fotografie posílá pouze jednou a na přerušené stahování prostě plynule naváže tam, kde předtím skončila.

Tak. A teď vyhlížejte pošťáka s vytištěnou fotoknihou! Bude u vás do několika dní!

Více informací a aktuální ceny najdete na stránkách www.happyfoto.cz Nevíte-li, jak stáhnout aplikace HappyFoto-MOBILE, mrkněte na stránky www.happyfotomobile.cz

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Zkáza Pompejí nejznámější katastrofa starověku

Zničení města Pompejí po výbuchu sopky Vesuv roku 79...

Prožijte příjemný odpočinek v pohádkové přírodě

Až se jaro zeptá, co jste dělala v zimě,...

Jarní prázdniny 2020 s lyžováním v top lyžařských střediscích

K dobré zimní dovolené patří téměř neodmyslitelně lyžování. Tato...

Nosiče kol jsou důležitým pomocníkem na delší cesty

Dovolená se bez nich zaručeně neobejde, tedy alespoň pokud...