Horoskopy na měsíc Květen

Date:

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář – Aquarius – 21.1 – 19.2

I když by měl být květen měsícem lásky a pohody, nebude to zcela platit pro Vodnáře. Květen bude náročný a plný práce, bude jen těžké si najít chvilku sami pro sebe. Důležité bude si svůj čas zorganizovat a hlavně nic neodkládat na později. Samozřejmě byste při hektickém tempu neměli zapomínat na své nejbližší, kteří vám nedovolí na konci měsíce propadnout se do depresí.

Pokud jste nezadaní, máte v květnu jedinečnou příležitost to změnit, ovšem místo vysedávání doma u počítače se raději zajděte pobavit s přáteli. Ostatní přijde samo, nezapomínejte však i na své pracovní povinnosti, abyste pak nemuseli dohánět to, co jste odložili.

I přes pracovní zátěž je nutno myslet na své zdraví. Proto do programu zařaďte i aktivní odpočinek. Pomůže vám nejen se odreagovat, ale pohyb prospěje hlavně vašemu tělu. Po sportu se budete cítit uvolnění a plní nových sil.

Ryby

Ryby – Pisces – 20.2 – 20.3

Pro Ryby nebude květen zrovna pohodový. Ponese se ve znamení hádek nejen s partnerem, ale dokonce i s přáteli a rodinou. Ale nebojte, všechno jednou přejde, důležité je vše řešit s čistou hlavu a neplést se do cizích záležitostí. Pak si drobných kolizí ani nevšimnete a v klidu si vychutnáte kvetoucí přírodu, která vám do nacházejících měsíců dodá pohodu.

I když je květen čas lásky a vzájemných citů, měli by si zvláště nezadaní dát pozor při hledání partnera. Rozhodně není vhodné bortit cizí vztahy, zvláště jedná-li se o kamarády. Najít lásku za každou cenu se opravdu nevyplácí a přátelé jsou většinou důležitější než jarní flirtík.

V květnu bude nejlepší čas na uskutečnění změn, nebojte se přejít do jiného zaměstnání. Teplé a slunečné počasí přímo vybízí ke sportu a pohybu v přírodě. Prospěje to nejen vašemu tělu, ale i myšlenkám.

Beran

Beran – Aries – 21.3 – 20.4

Budete přemýšlet jak oživit partnerský a rodinný život od stereotypu a nedá vám to klid, dokud nedosáhnete změny, která vás uspokojí. Bude to však chtít trpělivost a shovívavost, všechno nemůže jít hned a je nutno brát ohled i na ostatní. V zaměstnání vás čeká trochu horší období, kdy se nevyhnete hádkám s kolegy. Když nad jejich plísněním mávnete rukou, bude to nejlepší řešení. Energie na to vše budete mít dost, a pokud se vám vše podaří ustát, čeká vás na konci vytoužená odměna.

Nezadaní mají v květnu větší šanci najít toho pravého, který bude odpovídat jejich představám, ale je nutno myslet na to, že v pokoji či u nich doma se jen tak neobjeví a je nutno pro to něco podniknout. Pozor by si Berani měli dát při výletech a sportech, hrozí větší riziko úrazů.

Býk

Býk – Taurus – 21.4 – 20.5

Býkům se nevyhnou ani v květnu mírné finanční potíže, důležité je ale nezapomínat, že peníze nejsou všechno a proto je dobré se zaměřit na své přátele a příbuzné, kteří vás vždy dokážou rozveselit i z těch nejtemnějších chmur. Pro nezadané se na obzoru vyskytuje nová láska a zadaným bude přát květen v rozšiřování přátelských kruhů.

V květnu není dobré dělat radikální kroky v zaměstnání, nejlepší bude vyčkat na další měsíc a jen si připravovat podklady pro nové plány a akce. Informace a nápady lze získat sledováním konkurence, která vás bude motivovat. Pro své tělo toho děláte hodně, co takhle se za to odměnit novým účesem či relaxující masáží?

Blizenci

Blíženci – Gemini – 21.5 – 21.6

Pro blížence znamená květen měsíc lásky a nezadaní budou hledat nového partnera, ovšem neměli by se do všeho vrhat bezmyšlenkovitě. Nemuselo by se to vyplatit a pak by mohly nastat nemalé komplikace. Zadaní budou přemýšlet o nějakém nezávazném flirtíku, pozor by si však měli dát, aby se jen obyčejný flirt nezvrhl v něco, co vlastně nechtěli a nezničil jim tak poklidný vztah.

I když bude sluníčko zvát k procházkám a lenošení, neměli byste zapomínat na své pracovní povinnosti, nadřízeným by se polevení v nasazení nemuselo líbit a mohl by hrozit i trest. S dostatkem pohybu se odstraní i vaše problémy s kvalitním spánkem.

Rak

Rak – Cancer – 22.6 – 22.7

Máj lásky čas, což opravdu platí pro Raky. Nezadaní by měli vyjít svému osudu vstříc a nebát se potkat svou novou lásku, která naplní jejich očekávání. Důležité bude svému štěstí a hvězdám trochu vypomoci a vyjít ze svého úkrytu, ať už ve dne do přírody či večer s přáteli někam posedět. Láska na sebe nenechá dlouho čekat.

Pro zadané bude měsíc květen plný lásky a rozvíjení jejich vztahu, možná je potká i pěkná nečekaná událost, která posune jejich vztah o něco dále. Stejně jako v lásce se Rakům bude dařit na poli pracovním, kde si vaše úsilí získá i náležité ohodnocení a uznání nejen od kolegů, ale i od nadřízených. V květnu se vám bude vše dařit, takže není důvod nezkusit třeba i nový sport.

Lev

Lev – Leo – 23.7 – 23.8

Lvi budou v květnu patřit mezi velmi šťastné lidi, kterým se bude dařit ve všech oblastech. Nejen na poli milostném, kde budete od partnera velmi hýčkáni a rozmazlováni, ale i vaše rodinné výlety budou plné klidu a pohody. Nezadaní mají vysokou šanci najít pro sebe partnera, který pro ně bude mít porozumění a stráví spolu velmi krásné chvíle.

Z původně myšleného nezávazného vztahu se tak může vyklubat vztah na celý život. V práci se na Lvy usměje štěstěna a vše na co sáhnou, jim půjde od ruky a zásluhy nezůstanou bez odměny. Na obzoru by mohl být i profesionální růst. Po namáhavé práci vás dokonale relaxují protahovací a uvolňovací cviky, které pomohou vašim zablokovaným svalům.

Panna

Panna – Virgo – 24.8 – 23.9

V milostném životě se Pannám nebude tolik dařit jako v práci. I když se nezadaným na obzoru objeví nový idol, nakonec zjistí, že to nebude to pravé ořechové. Zadaným vyjdou na mysli pochybnosti o partnerovi a budou si více všímat jeho chyb. Nutné je v této situaci použít zdravý rozum a hlavně nehledat chyby jen v druhém, výčitky a tresty by nemusely dopadnout zrovna nejlépe. Místo hledání chyb zkuste nejprve nějak zpestřit váš soukromý život.

Na pracovním poli se bude dařit, nutné je však vše dělat s rozmyslem a neukvapovat své závěry, mohlo by se to vymstít. Vše má svůj čas a je dobré každou akci promyslet do detailů. Zdraví máme jen jedno, a proto je dobré vyřešit i malé neduhy, které vás trápí.

Váhy

Váhy – Libra – 24.9 – 23.10

Hektické období by mělo být za vámi a teď je na řadě klidné prožití jara a léta. Zkuste si více odpočinout a dopřejte si trochu více relaxace, zasloužíte si to. Vezměte své nejbližší na výlety a společně si užijte teplé počasí, které vám dodá novou energii do nadcházejících dnů. Vaše partnerské a rodinné vztahy se dostanou do klidných hladin a všechny hádky po nich odplynou.

V práci nebude sice nejjednodušší období, ale vše zvládnete v klidu a bez škobrtnutí, nutné je řešit problémy s chladnou hlavou a nepodlehnout prvnímu dojmu. Pro spokojenost s vaším tělem, je důležité, abyste se prvně začali mít rádi sami sebe. Pak vám nic nebrání zdolat vaše cíle, ať už se třeba jedná o snížení váhy či zformování postavy.

Štír

Štír – Scorpius – 24.10 – 22.11

Květen bude přát vaší mysli a budete hýřit nápady jako nikdy. Vyplatí se to nejen v práci, ale i v rodinném životě. Kdy dostanete nejeden skvělý nápad na rodinný výlet, který dopadne dle vašich představ. Ovšem nic není dobré řešit radikálně, všechny změny je dobré dělat postupně, aby vaše okolí nezaskočily.

Pokud se vše podaří kočírovat, máte slušnou šanci na měsíc odpočinku, uvolnění a načerpání nových sil. V práci si všimnou vašeho úsilí a šéf vás mile překvapí. I když se vám bude zdát, že vám nic nechybí, neměli byste podceňovat drobné neduhy, aby se nepřehouply v komplikovanější problémy.

Střelec

Střelec – Sagittarius – 23.11 – 21.12

Pěkné počasí a slunečné dny nabijí Střelce novou energií, kterou se nebudou bát využít. Dalo by se říci, jako by jim vliv někdo novou krev do žil. Bude dobré nově získanou energii vložit do věcí, které vás trápí a které jsou vašimi resty z minulosti. Nebojte se, při dostatečném soustředění vše vyjde podle vašich plánů.

Optimističtí budete i na poli rodinném a milostném, na svou veselou náladu nalákáte i své okolí a ukážete jim, že život je radost a zábava. Perfektně si odpočinete při sportu a nabijete své tělo endorfiny ještě více. Opatrnost byste si měli dát při pití alkoholu, při nadměrné konzumaci by vás mohla bolet hlava.

Kozoroh

Kozoroh – Capricorn – 22.12 – 20.1

Květen přinese Kozorohům nejedno velké rozhodnutí, musí se zamyslet, co vlastně od života chtějí, ale řešení si budou muset najít sami. Naslouchejte přitom nejen svému srdci, ale i rozumu. V milostném životě nebudete cítit takové uspokojení jako v předešlých měsících, bude dobré si na chvilku odpočinout a nemyslet na problémy všedního dne, které vztah jen ubíjí.

V práci dejte na rady kolegů, kteří to s vámi myslí dobře, ovšem netahejte problémy s prací domů, nemuselo by se to vyplatit. S příchodem jara je dobré se zamyslet nad svou životosprávou a stresem, který vás obklopuje. Zkuste na chvilku vypnout a užít si chvilky jen pro sebe.

Předchozí článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...