Milenecký azyl

Date:

Blíží se svátek zamilovaných a určitě přemýšlíte, co letos dáte své přítelkyni či manželce za dárek. A co takhle zkusit něco méně hmatatelného, zkusit to trochu jinak, netradičněji?

Užít si jednoduše jeden druhého a udělat si krásný valentýnský den či večer? Pozvat svou milou na dobrou večeři, koupit ji krásnou růži a nakonec si udělat příjemný večer jen ve dvou, zakončený milováním při svíčkách? Ale namítnete, že vlastně ten konec nejde, že by to bylo sice krásné, ale doma by vás rušili přece děti, sousedé nebo maminka, spolubydlící, kteří si na večer nedokážou najít jiný program nebo kdokoli jiný. Ovšem nabízíme vám řešení – milenecký azyl.

Hodinový hotel Czechpeople vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích v centru Prahy za bezkonkurenční ceny. Ubytování je na vysoké úrovní a pokoje jsou moderně luxusně zařízené s výhledem na zeleň. Kromě krátkodobého ubytování nabízí i pronajmutí pokoje na celou noc. Azyl a ubytování vám poskytnou také v případě, když budete mít problém v hlavním městě sehnat ubytování.  Milenecký azyl je snadno dostupný s jistou, že máte kde zaparkovat.  Pokud náš azyl nebudete moci najít, můžete nám zavolat, rádi vás nasměrujeme.

 

Milenecký azyl

Pro své stálé zákazníky také nabízíme řadu výhod, ovšem navštívíte-li hotel poprvé, čeká i na vás překvapení. Jako nový zákazník získáte druhou hodinu zdarma a další již dle standardního ceníku. Milenecký azyl si můžete rezervovat nejméně na jednu hodinu a to za velmi příjemnou cenu, budete-li potřebovat pokoj déle, další hodina je pro běžné zákazníky účtována již za polovinu. Kromě poskytování azylu a soukromí si můžete přiobjednat na pokoj občerstvení, květinovou výzdobu či svíčky. Samozřejmostí je i možnost zakoupení malých hygienických pomůcek.

 

A co když máte nějaký nesplněný sen? Lákají vás akce typu swingers party nebo gangbang, skupinový sex, trojka s klukem či holkou a chybí vám prostory? Pak neváhejte a přijďte, rádi vám poskytneme jak ubytování, tak pomoc s organizací akce. Po domluvě je možno zajistit i občerstvení a případné potřeby, vše pro bezproblémové fungování akce, včetně poskytnutí a pronajmutí více pokojů.
Toužíte mít své zážitky u nás vyfoceny? Opět i s touto představou a přáním jsme ochotni vám pomoci a poskytnout vám potřebné zázemí. Není nic jednoduššího, než nám dopředu zavolat či se jinak domluvit předem a velmi rádi vám vyjdeme vstříc.  

Pokud se rozhodnete využívat služeb častěji, jsou pro vás připraveny klubové nabídky se zvýhodněnými cenami a to v kategoriích silver a gold. Ovšem jako náš stálý zákazník nezískáte pouze výhodné ceny, jsou tu pro vás připraveny i speciální swingers párty, o kterých je však vhodné se předem informovat a za včas si rezervovat místo. Naším cílem je, abyste se u nás cítili příjemně, pohodlně a rádi se k nám vraceli.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Zkáza Pompejí nejznámější katastrofa starověku

Zničení města Pompejí po výbuchu sopky Vesuv roku 79...

Prožijte příjemný odpočinek v pohádkové přírodě

Až se jaro zeptá, co jste dělala v zimě,...

Jarní prázdniny 2020 s lyžováním v top lyžařských střediscích

K dobré zimní dovolené patří téměř neodmyslitelně lyžování. Tato...

Nosiče kol jsou důležitým pomocníkem na delší cesty

Dovolená se bez nich zaručeně neobejde, tedy alespoň pokud...