Na kreativní tábor v barvách do Benic

Date:

Dětem dvouměsíční prázdniny obvykle utečou jako voda. Pro rodiče je však těch několik týdnů mnohdy prakticky nekonečných. Snaží se totiž udržet svoje potomky pod dohledem, zároveň jim ale vymyslet atraktivní program, aby se děti nenudily a prožily volné chvíle tvořivě. Zkuste ratolesti poslat na letní kreativní tábor Benice. Co tam zažijí?

 

Proč kreativní tábor

Organizátoři letního kreativního tábora Benice jsou si vědomi toho, že dnešní děti umí být velmi náročné. Klasický táborový program je proto nutné něčím obohatit. Běžnou snahou podobných akcí je děti tak trochu rozpohybovat, aby se po celoročním sezení v lavici věnovaly i sportu a nejrůznějším hrám.

Letní kreativní tábor Benice dokazuje, že tradiční tábornické aktivity jdou velmi dobře dohromady i s výtvarnou činností, o které zase platí, že je potřeba se na ni dokázat chvíli soustředit. Táborníky však rozhodně nečeká stereotypní sezení s pastelkami v rukou. Naučí se toho mnohem víc.

V rámci letního kreativního tábora Benice je prostor vymezen jednak samotné tvořivé činnosti, ale děti si dále formou přednášek odnesou i celou řadu nových teoretických poznatků. A jestli v řadách současných školáků máme spíše budoucí slavné youtubery než druhého Picassa? Na táboře získají šanci pracovat i s moderními technologiemi, každý účastník bude mít možnost si vyzkoušet tvorbu vlastního videa.v

Tvoření v přírodě

Letnímu kreativnímu táboru Benice však nechybí právě to, co je pro tábory typické. Tedy nádherná příroda, díky které děti alespoň na pár dní zmizí od všech vymožeností civilizace a naučí se být blíž svému okolí, kamarádům i sami sobě.

Letní kreativní tábor se tradičně pořádá v prostorách nově zrekonstruovaného barokního statku Benice, který poskytuje potřebné zázemí. Všichni tak mají po celou dobu pobytu zajištěno kvalitní stravování, je dostupné sociální zařízení atd. V případě špatného počasí lze navíc program tábora variabilně upravit a připravit zábavu i v interiéru budovy.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Zkáza Pompejí nejznámější katastrofa starověku

Zničení města Pompejí po výbuchu sopky Vesuv roku 79...

Prožijte příjemný odpočinek v pohádkové přírodě

Až se jaro zeptá, co jste dělala v zimě,...

Jarní prázdniny 2020 s lyžováním v top lyžařských střediscích

K dobré zimní dovolené patří téměř neodmyslitelně lyžování. Tato...

Nosiče kol jsou důležitým pomocníkem na delší cesty

Dovolená se bez nich zaručeně neobejde, tedy alespoň pokud...