Odhalte tajemství účinného omlazení bez operace

Date:

Zatím je i moderní medicína na některé aspekty krátká a „lék“ na postupující čas neobjevila. Ovšem našla spolehlivý způsob, jak zabránit ubíhajícím létům, aby se vepsala do vaší tváře. S převratnou novinkou už vás vrásky jakožto charakteristický symptom stárnutí trápit nemusejí. Co je to ultherapie a co dokáže? Představíme si ji.

Co se skrývá pod pojmem ultherapie?

Jde o novou omlazovací metodu. Při ní se obejdeme bez chirurgického zákroku, zvládneme s ní ale navrátit pleti jasné kontury a také vyhladit vrásky. Celosvětová sláva této novinky už začíná pronikat rovněž do naší vlasti. Původně se tahle procedura začala využívat ve Spojených státech. A jak to celé probíhá?

Využívá se při ní ultrazvuk, přesněji vysoce fokusovaná ultrazvuková energie. Ta je schopna proniknout až do podkoží, zhruba v hloubce 4,5 mm dokáže působit na SMAS, a tím aktivuje tvorbu kolagenu. To znamená, že pleť využije k omlazení vlastní přirozené mechanismy. To se navenek projeví zpevněním pokožky. Zároveň má ošetřující lékař nad jejím průběhem a působením ultrazvuku neustále kontrolu.

Jaké jsou přednosti tohoto ošetření?

Ultherapie, jinak též zvána ulthera, je především zákrokem, který nepředstavuje pro pacienta zátěž. Neinvazivní ošetření není bolestivé a nevyžaduje dlouhý proces hojení. Lze jej provádět ambulantně, návrat do běžného denního režimu je tak možný prakticky okamžitě. Přes průnik až do podkoží nemusíme narušovat pokožku, což znamená, že nezůstanou patrné ani žádné jizvy.

Vyhradit si na celé sezení musíte cca hodinu. Již poté uvidíte zlepšení, efekt se projeví prakticky okamžitě. Nicméně to samozřejmě zatím není definitivní výsledek. Ten můžeme vyhodnotit zhruba až tři měsíce po absolvování. Celou tu dobu se totiž v pleti bude tvořit kolagen a pokožka se bude přirozeně vypínat.

Další výhodou je i to, že zákrok nemusíme opakovat. Stačí dojít pouze na jedno sezení. Proto je jednoznačnou předností ulthery i její cena. Zopakovat se v případě potřeby samozřejmě ovšem může. Ultherapie má tak i preventivní charakter. Předejde tvorbě hlubších vrásek, a tím umožní pozdější indikaci náročnějších zákroků, jako je například facelifting. Svým účinkem ho sice nedokáže zcela zastoupit, ale ultherapie má jakožto prevence nenahraditelný význam.

Efekt ultherapie je dlouhodobý, přetrvává pět a více let. Pokud bychom chtěli ještě prohloubit její účinek, lze ji bez problémů spojit také s dalšími postupy. Ulthera je vhodná k omlazení partií obličeje, ale též například krku nebo dekoltu.

Ultherapie v Altos, co to obnáší?

Účinně můžeme tento zákrok zkombinovat s mnoha dalšími omlazovacími výkony a zajistit tak efektivní vypnutí pleti, zpevnění kontur a odstranění vrásek. Máme k dispozici širokou škálu moderních zařízení.

O nejvhodnější variantě, případně i kombinaci několika z nich, rozhodne lékař během vstupní konzultace, kdy zákrok naplánuje každému pacientovi na míru, abychom dosáhli co nejvýraznějšího efektu. Páteř lékařského týmu Altos tvoří přední specialisté v oboru estetické dermatologie, každému pacientovi se proto dostane maximální pozornosti.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...