Penzion Eva – Brno Modřice

Date:

Brno v sobě skrývá spoustu kulturních využití a rozhodně stojí za to jej navštívit. Ať už při pracovní příležitosti nebo jen tak na výlet.Sehnat ubytování v Brně je už o něco horší a v době významných kulturních akcí nebo veletrhů naprosto nemožné. Někdy je nutno hledat a objednávat ubytování i měsíce dopředu a ani to nezaručí, že vaše ubytování bude pohodlné a v blízkosti centra. Navíc spousta hoteliérů a ubytovatelů zvedá ceny vzhledem k blížícím se akcím někdy i o 50% než v běžné dny, kdy nejsou výstavy ani jiné významné události. Vybrat tak vhodné ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma, je velmi těžké.

  {phocagallery view=category|categoryid=7|limitstart=0|limitcount=4}

Atmosféra penzionu Eva vám nabízí příjemné prostředí rodinného penzionu, který je situován do romantické okrasné zahrady. Svou lokalitou se nachází v klidné a tiché části Brna avšak s velmi dobrou dostupností kamkoli do centra města. Penzion Eva nabízí ubytování v Brně nejen jednotlivcům, ale kapacitně může nabídnout ubytování  firmám nebo vystavovatelům. Výhodou penzionu je snadná dostupnost na nejoblíbenější a nejnavštěvovanější místa v Brně, mezi které patří hlavně Brněnské veletrhy a výstaviště nebo slavné Grand Prix.
Pro vaši absolutní spokojenost jsou v penzionu přichystány 2 nebo 3 lůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou, koupelnou s toaletou, televizí. Součástí každého pokoje je také připojení k bezdrátové síti WiFi, což obzvláště oceníte při služebních cestách. Snídaně je řešena kontinentální formou, kdy je podávána hostům přímo na pokoj.

K odpočinku můžete využít  venkovní posezení na zahradě s krbem nebo můžete zavítat do bazénu pro váš aktivní odpočinek po náročném pracovním dnu. Míříte-li do Brna vlastním automobilem, máte k dispozici uzamykatelné parkovací stání, které je součástí penzionu.  

Pokud hledáte i jiná využití v místě pobytu, v blízkosti penzionu se nachází bowling, squash nebo tenisová hřiště. Pro oběd nebo poklidnou večeři můžete využít několik restaurací nacházejících se v těsné blízkosti penzionu.

Poznejte Brno a jeho kulturu hlouběji a častěji, navštivte rodinný penzion v blízkosti centra.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Zkáza Pompejí nejznámější katastrofa starověku

Zničení města Pompejí po výbuchu sopky Vesuv roku 79...

Prožijte příjemný odpočinek v pohádkové přírodě

Až se jaro zeptá, co jste dělala v zimě,...

Jarní prázdniny 2020 s lyžováním v top lyžařských střediscích

K dobré zimní dovolené patří téměř neodmyslitelně lyžování. Tato...

Nosiče kol jsou důležitým pomocníkem na delší cesty

Dovolená se bez nich zaručeně neobejde, tedy alespoň pokud...