Pohádková svatba nemusí být jen snem

Date:

Svatba patří k nejdůležitějším a nejkrásnějším okamžikům našeho života. Každý z nás si její přípravy i průběh představuje jinak. Své představy o tomto jedinečném dni se však mohou stát skutečností a Vy si tak můžete vychutnat jedinečný okamžik, na který budete dlouho vzpomínat. A jak toho docílit? Stačí si jen vybrat pěkné romantické místo.

 

Svatba v překrásné lokalitě

V našich končinách nalezneme spoustu krásných míst, jenž jsou přímo stvořena pro pořádání svatby. Jedním z nich může být i barokní statek v Benicích. Ničím nerušená příroda má své kouzlo. Z tamějšího prostředí budete zaručeně ohromeni. Barokní statek v Benicích je situován v místech obklopených loukami a lesy. Během svatebních radovánek zde nebudete rušeni žádnými vnějšími vlivy. Díky tomu budou jedinečné i pořízené svatební fotografie, jenž Vám budou celý život připomínat den D.

Romantika, jež Vás nadchne

Ničím nerušená příroda, příjemné prostředí a perfektní organizace. Představujete si i Vy takto svůj svatební den? Nic není nesplnitelné! Překrásná lokalita v Benicích je pro romantickou svatbu jako stvořená. Příjemně Vás překvapí nepřeberné možnosti pohoštění i množství zábavy. Na své si zde přijdou i děti, pro něž jsou připravena zvířátka, bazén či trampolína.

 

Svatba na klíč

V současné době si mnoho snoubenců oblíbilo svatby na klíč a není se čemu divit. Při pořádání svatby jsou samozřejmě důležité Vaše požadavky, protože jedině tak bude zaručena Vaše naprostá spokojenost. Zkušení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi dokáží zajistit jedinečnost tohoto významného dne. K tomu, aby byla Vaše svatba jako z pohádky stačí pouze Vaše představa a veškeré zařizování můžete nechat na nich.

 

Celý svatební den na jedno místě? Proč ne…

Při výběru vhodného místa pro pořádání svatby je rovněž dobré se zaměřit také na další poskytované služby či servis. Například na statku v Benicích můžete uspořádat vše na jednom místě. Můžete si zde proto užít perfektní víkend, na který nezapomenete. Na statku se kromě obřadů pořádají rovněž slavnostní obědy, rauty či grilování. Vše je možné upravovat přesně podle Vašich požadavků. Samozřejmostí je ubytování svatebčanů.

 

Zpestřete si svůj den

Svatba nemusí být jen klasickou svatbou, ale můžete zažít rovněž nevšední zážitky. Kromě sportovního vyžití, které ocení především přítomné děti, zde nechybí ani možnost projížďky v kočáru či na koni. Vzhledem k různým možnostem vyžití si zde přijdou na své všichni svatebčané. Nemusíte se proto obávat toho, že by nastala nějaká nudná situace. O zábavu bude skutečně postaráno.

 

Svatební den bez ohledu na počasí

Výhodou svatby na statku je možnost využití venkovních i vnitřních prostorů. Za chladného počasí můžete využít historickou budovu, která je uzpůsobena ke svatebním hostinám i rautu. Ani počasí Vám tak nedokáže vysněný den pokazit. Vychutnejte si svatbu, kterou si zasloužíte.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...