Potěšte své blízké krásným přáním k narozeninám

Date:

Narozeniny jsou výjimečným okamžikem v životě každého člověka. Je to den, kdy se často ve vzpomínkách vracíme zpět v čase, díváme se, co všechno už máme za sebou a přemýšlíme, co krásného nás potká v budoucnu. Často v tento zvláštní den můžeme mít smíšené pocity, a tak nás vždy potěší, když si naši nejmilejší vzpomenou a pošlou nám milou SMS zprávu s narozeninovým blahopřáním.

 

Ne vždy ale máme kreativní náladu pro vymyšlení toho správného textu. Pro případy, kdy nám schází inspirace, je tu web Přání k narozeninám, který obsahuje přání pro každou příležitost. Velkou výhodou tohoto webu je, že přání jsou tvořena s ohledem na jejich využití. Nejsou tedy kýčovitá či přehnaně patetická, jak jste možná zvyklí z jiných podobně zaměřených stránek. Kromě univerzálních přání na webu najdeme také přání pro ženy, pro muže, vtipná přání a v neposlední řadě také přání k narozeninám pro maminku, na kterém bychom si měli dát zvláště záležet.

Web také obsahuje kategorie přání podle dosaženého věku – pro každé významné jubileum. Můžete se tedy nechat inspirovat pro situace, kdy vaši nejbližší slaví 18., 30., 40., 50., 60. a 70. narozeniny. Vtipná přání jsou obvykle vhodná pro kamarády, u kterých nechceme být zbytečně sentimentální či osobní. Také jim můžeme poslat přání ve formě obrázku, kterých na tomto webu najdete také dostatek. Není nic jednoduššího než klepnout pravým tlačítkem myši na obrázek příslušného přání a zkopírovat jej do schránky. Poté přání vložíme do těla e-mailu a odešleme oslavenci.

Mezilidské vztahy si můžeme představit jako bankovní konto, na které vkládáme pokaždé, když pro jiného člověka uděláme něco dobrého, a naopak z něj vybíráme, pokud na daného člověka zapomeneme nebo neuděláme, co jsme mu slíbili. Když si na naše blízké vzpomeneme v den jejich narozenin, jedná se o vklad na váš vzájemný účet, který vaše vztahy jistě zkvalitní a oslavence jistě potěší. Je to to nejmenší, co pro ně můžeme udělat.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...