Půjčovna výčepního zařízení

Date:

Pomalu ale jistě se přibližuje léto a k létu neodmyslitelně patří různé akce, oslavy a grilovačky. A každá z těchto akcí, ať už se jedná o oslavu narozenin nebo jen noční posezení s přáteli, se neobejde bez dobrého jídla, ale hlavně bez dobrého pití, mezi kterým nesmí chybět zejména pivo. Pivo nejen příjemně chutná, ale spláchne také žízeň, osvěží a uleví od těžkého a mastného jídla.

 

Výčepní zařízení

Vždyť právě Češi nemají v pití piva ve světě konkurenci, a co se týče jeho spotřeby, jsou jednoznačně na prvním místě. Za námi jsou i takové země jako je Irsko či pivem proslavené Německo. Průměrná roční spotřeba v České republice na jednoho člověka činí 160 l, což v přepočtu znamená jedno pivo denně, zahrnující nejen dospělé, ale všechny obyvatele. To dokládá oblíbenost zlatavého moku, který by proto neměl chybět na žádné akci, při které se třeba jen sejdete s přáteli u dobrého jídla.

 

Plánujete nějakou akci a nechtějí se vám tahat lahve a pak je zase vracet? Přece jen to něco váží, po akci je nutno láhve posbírat a zase odvézt zpátky, nehledě na projetý benzín. Chtěli byste mít sraz, kde si každý načepuje podle svého? Pořádáte velkou akci, ale v hospodě či restauraci se vám nechce sedět, když je venku tak krásné počasí? Pak máme pro vás jednoduché řešení. Zapůjčete si výčepní zařízení a zjednodušte si nejen oslavu, ale i její přípravu a plánování.  Přijďte se podívat do nově otevřené půjčovny výčepního zařízení v Brně a vyberte si přesně to, co vám bude nejvíce vyhovovat. S výběrem vám nejen rádi pomůžeme, ale také vám poradíme se sestavením a obsluhováním výčepního zařízení. Pak už bude jen záležet na vás, jak druh piva zvolíte, aby vaše akce dosáhla dokonalosti.

Říkáte si, ale co s dopravou, přece jen i výčepní zařízení něco váží? Vždyť je to přece podobné jako s lahvemi, stejně pro ně budete muset zajet, naložit a zase ho vrátit. Ale ani tohle není překážkou, půjčovna vám nabízí rozvoz po Brně zcela zdarma a tak ušetříte v organizování nejen více času, ale i za projetý benzín. Bojíte se, že byste nezvládli výčepní zařízení v čistotě vrátit? Nebo ještě hůř, po naražení soudku, že by vám do prvních půllitrů natekla stará limonády nebo zvětralé piva po někom před vámi? Ani tenhle problém vás nemusí trápit. Půjčovna se nejen o čištění postará sama, ale sanitace zařízení je dokonce prováděna profesionálními přístroji, takže při každém půjčení budete mít pocit, že jste právě první, kdo si přístroj zapůjčil.

Je možno si zapůjčit nejen narážeče, ale také adaptéry, redukční ventily či výčepní zařízení s vestavěným kompresorem. A ceny? Ty jsou také více než přijatelné, takže nebudete šetřit jen čas a benzín oproti nákupu a odvozu lahvového piva. Pro své stálé zákazníky zde máme i věrnostní program. Již při třetí objednávce získáváte slevu 5%, při šesté se již jedná o dvojnásobnou slevu v podobě 10%, devátá výpůjčka vás bude stát jen polovinu a každá dvanácté půjčení je zcela zdarma.

Nebojte se pořádat párty ve velkém stylu a vypůjčete si výčepní zařízení, nejen že se vaše párty rázem stane jedinečnou a netradiční, ale každý bude moci kdykoli utišit žízeň, třeba právě po grilovaném selátku. Proto nás neváhejte kontaktovat a vytvořte tak pro vaše známé nezapomenutelný zážitek. Více informací na www.svet-piva.cz

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...