Šatník moderní těhulky

Date:

Těhotenský šatník je sice nutností, ale nemusí být výběrem k pláči. A už vůbec ne směsí všeho možného, co se k nám dostalo jaksi samovolně. Právě naopak, každodenní oblečení může být v těhotenství nekonečným zdrojem dobré nálady a pozitivních emocí. Pojďme se spolu podívat do šatníku moderní těhulky.

 

… kdy nové kousky nakupovat?

Čím dříve, tím lépe. Nové kousky do šatníku nejen potěší, ale přinesou mnoho dalších výhod. Čím dříve začneme těhotenské oblečení nosit, jednoduše ho tím déle využijeme.

Moderní těhotenské modely se přizpůsobují rostoucímu bříšku a obvykle je lze nosit nejen v raném stadiu těhotenství, ale i v období po porodu. Rozhodně netřeba očekávat, že ho odložíme hned po porodu.

Celých devět měsíců se naše tělo měnilo a připravovalo na porod. Potrvá nějaký čas, než se tělo dostane do normálu a původních křivek. Tak jak se s námi těhotenské oblečení zvětšovalo, bude se s námi i zmenšovat, když budete hubnout po porodu..

Speciální těhotenské modely mají navíc rafinované detaily, které usnadňují například pohodlné kojení miminka.

… nosit pouze to, co nám opravdu vyhovuje!

Pokud se nemáte ve svém oblečení – ve své druhé kůži cítit opravdu příjemně, nenoste ho. Ani proto, že nám ho v dobré víře půjčila kamarádka.

Během těhotenství nás zmítají proměnlivé emoce a hormonální bouře – a oblečení by k tomu rozhodně nemělo přispívat. Zachovejme si svůj styl, který máme rádi a přistane nám! Vybírejme si jen to, co nám vyhovuje.

… ale když to stojí tak hodně.

Nenechte se zmást. Ve skutečnosti těhotenské oblečení nestojí až tak mnoho a s několika rozumnými rozhodnutími se to dá zvládnout.

Těhotenská móda využívá opravdu kvalitní materiály, které šetří z dlouhodobého hlediska. Oblečení neztrácí na kvalitě ani častějším nošením. Čím dříve začneme běžný šatník obměňovat, tím více času máme na postupný nákup těhotenského oblečení.

Dobrým krokem je však vhodný výběr základních kousků těhotenského šatníku, které budeme moci skvěle kombinovat. Bílá halenka je nadčasová klasika, která nikdy nezklame. Jeden tmavší spodní díl, vhodný na elegantní outfit zachrání při společenských setkáních.

Výhodné jsou také modely, které lze nosit celoročně. Tříčtvrtečními rukávy jsou dost vzdušné a snadno je lze kombinovat i s teplejším svetříkem či kabátkem.

Těhotenské rifle patří k nejoblíbenějším každodenním kouskem oblečení – v tmavších nebo sytějších barvách se například špiní méně.

.

… spodní prádlo nelze podceňovat. .

Může být funkční a zároveň krásné. Těhotenská podprsenka má speciální košíčky, které se nošením natahují a přizpůsobují rostoucím prsům. Ale můžeme si zvolit již během těhotenství kojenecké podprsenky, které také poskytují dobrou oporu a jsou přizpůsobeny na kojení. Nekupujeme je však do zásoby předem …. po porodu se prsa mohou zvětšit až o dvě čísla. I tohle jde řešit, dnes už jsou k dostání doplňky na zpevnění prsou, s kterými jsou uživatelky ve valné většině spokojeny.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...