Za romantikou i s kolegy z práce do blízkosti Karlštejna

Date:

Karlštejn je náš nejznámější a podle mnohých i nejkrásnější hrad. Leží v romantickém údolí řeky Berounky a nabízí úchvatnou podívanou do minulosti české země. V blízkém okolí hradu se nachází ještě jeden skvost, který tu dokonce stál mnohem dříve. Jezdí se sem za romantikou i pohodovými firemními teambuildingy.

Využijte i vy jedinečnou možnost strávit několik dní v prostředí historické budovy, která naplno využívá vymoženosti moderní doby?

 

 

Rekonstrukcí starého mlýna vznikl výjimečný hotel

Oním místem hodným návštěvy je hotel Mlýn Karlštejn. Vznikl přestavbou starého mlýna, který na břehu Berounky stojí od roku 1263. Rekonstrukce je to po všech stránkách vydařená. Hotel zachovává romantiku místa a současně do něj byly citlivě zasazeny vymoženosti moderní doby.

 

 

Velikou ozdobou jsou pokoje. Celkem je jich k dispozici 21, všechny mají klimatizaci a wifi internetové připojení. Mezi top patří THE BEST ROOM HER. Má celkem 35 m2 a kromě velké manželské postele je jeho ozdobou volně stojící vana. Užijete si také okouzlující výhled do širokého okolí. Součástí hotelu je relaxační centrum, v areálu se nachází domácí ZOO, venkovní ostrov s party stanem (ideální pro svatbu či oslavy), nedaleko je i golfové hřiště. Další tipy na výlety po okolí najdete zde.

 

Speciální balíčky a dokonalé prostředí pro firmy

Pro soukromé osoby nabízí hotel speciální balíčky – například relaxační či romantický. Užijete si zde chvíle ve dvou, na které budete určitě dlouho vzpomínat. Mlýn Karlštejn je ideální hotel pro firemní akce, k dispozici je Sál Petrarca s veškerým vybavením pro prezentace aj.

 

 

Pro teambuilding je skvělým místem hotelový ostrov s party stanem a grilem, má kapacitu až 120 osob. Hotel zprostředkuje i další aktivity pro utužení kolektivu, například paragliding, rybaření, vodní sjezdy řeky Berounky aj. Kdy vyrazíte vy?

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Zkáza Pompejí nejznámější katastrofa starověku

Zničení města Pompejí po výbuchu sopky Vesuv roku 79...

Prožijte příjemný odpočinek v pohádkové přírodě

Až se jaro zeptá, co jste dělala v zimě,...

Jarní prázdniny 2020 s lyžováním v top lyžařských střediscích

K dobré zimní dovolené patří téměř neodmyslitelně lyžování. Tato...

Nosiče kol jsou důležitým pomocníkem na delší cesty

Dovolená se bez nich zaručeně neobejde, tedy alespoň pokud...