Absolutní relax v Lednici na Moravě – Relax Hotel Štork

Date:

Máte už po krk sychravého podzimního počasí? Jste unavená? Pijí Vám krev kolegové v práci, šéf a nebo třeba děti? Jak by se Vám líbilo nechat všechny starosti doma a užít si vlastní dovolenou v srdci historické Lednice na Moravě? Představte si, jak si budete užívat, Vaše svaly se postupně uvolňí a zrekreují stejně jako Vaše mysl, pocítíte úlevu a najednou zažijete pocit, kdy nemusíte dělat vůbec – ale vůbec nic.

Zní Vám to jako pohádka? Přijměte naše pozvání a staňte se hlavní hrdinkou Vašeho pohádkového příběhu. Navštivte rodinný Relax Hotel Štork v Lednici na Moravě a užijte si kouzelné babí léto, na které nezapomenete.  Vyrazit můžete s manželem, přítelem, s kamarádkou, nebo klidně sama – nudit se určitě nebudete.

Víc než jen výhodné ubytování v centru Lednice na Moravě

Relax Hotel Štork je rodinný hotel manželů Štorkových. Znamená to, že o Vás budou pečovat zaměstnanci hotelu a možná i jeho majitelé. V celém hotelu je totiž cítit příjemná atmosféra, ve které je zákazník vždy na prvním místě. Kromě příjemného a útulného ubytování na Vás čekají kvalitní hotelové služby, např.  wellness Relax Hotel Štork – Lednice na Moravě se saunou, vířivkou a masážemi a lahodná místn í kuchyně. K ubytování je automaticky počítáno se snídaní, doporučujeme Vám však vyzkoušet umění pana šéf kuchaře a dokoupit si polopenzi. 

Pobytové balíčky – maximum zážitků za akční ceny!
Pobytové balíčky jsou skvělou variantou, jak můžete ušetřit a zažít nadstandardní zážitky. Vybírat si můžete z celé řady. V Relax Hotelu Štork v podstatě nabízejí dva druhy: pobytové balíčky na 2 noci a 3 dny a pak delší pobytové balíčky na 3 noci a 4 dny. Pokud si ale nechcete vybírat z balíčků podle délky, máme pro Vás pár tipů.

Tip první: Balíček romantika v Lednici na Moravě – 3 noci (4 dny)
Balíček romantika v Lednici na Moravě obsahuje ubytování na 3 noci (4 dny), polopenzi, infrasaunu, vířivku, medovou masáž a lahev šampaňského na pokoj. Lednicko-valtický areál je ideální pro nekonečné romantické procházky ve dvou. A pokud by se Vám nechtělo vylézt z postele, žádný problém. Přinesou Vám do ní lahvinku dobrého sektu.

Tip druhý: Balíček antistres: duševní první pomoc – 2 noci (3 dny) 
Rychlá pomoc pro chvíle, kdy je toho na Vás prostě hodně. Přijedte si rychle dobít baterky. Balíček antistres obsahuje ubytování na 2 noci (ideální na víkend), polopenzi, masáž horkými lávovými kameny a vířivku. V letmích měsících také vstup do venkovního bazénu s protiprodem.

Tip třetí: Fit balíček v Lednici – 3 noci (4 dny)
Chcete se udržet v kondici? Snažíte se zhubnout, ale chybí Vám motivace? Nebo Vám dochází elán? Zvolněte a vypněte. Vychutnejte si pár dní, kdy nemusíte. Nenavádíme Vás ke zhřešení z Vašeho jídelníčku, jen k tomu abyste si začali užívat život přesně tak krásný, jaký je. V ceně balíčku je ubytování na 3 noci, polopenze, 3x infrasauna, částečná masáž (zadeček a nohy, nebo zadeček a bříško), anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem.

Rodinné oslavy v Lednici
Věříme, že se Vám v Relax Hotelu Štork bude moc líbit. Možná Vás proto potěší, že tu můžete uspořádat rodinné oslavy, svatební hostinu, nebo třeba firemní party. Ano i firemní večírky a rauty nejsou v Relax Hotelu Štrork žádný problém. Firmám jsou k dispozici také školící místnosti, ale to do našeho článku nepatří:) Proč zase pracovat, že? Přijeďte si užít dokonalý odpočinek a přijeďte. K objednání pobytu můžete využít jednoduchý formulář online.

Pokud ještě nejste pevně rozhodnutá, možná Vás nalákají některé z našich tipů na výlety Lednice na Moravě a okolí.
Relax Hotel Štork se na Vás těší, třeba se tam společně potkáme.

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Zkáza Pompejí nejznámější katastrofa starověku

Zničení města Pompejí po výbuchu sopky Vesuv roku 79...

Prožijte příjemný odpočinek v pohádkové přírodě

Až se jaro zeptá, co jste dělala v zimě,...

Jarní prázdniny 2020 s lyžováním v top lyžařských střediscích

K dobré zimní dovolené patří téměř neodmyslitelně lyžování. Tato...

Nosiče kol jsou důležitým pomocníkem na delší cesty

Dovolená se bez nich zaručeně neobejde, tedy alespoň pokud...