Matracín – Obchod s matracemi prvotřídní kvality

Date:

Máte starou matraci? Uvažujete o nové? Svěřte se do rukou poctivého obchodu, který klade důraz na kvalitu a Vaše pohodlí. Dovolte nám představit Vám internetový obchod Matracin.cz, specialistu na matrace a ložní sortiment.

 

Na výšce záleží

Každá matrace by měla mít alespoň 15 cm na výšku. V České republice tomu tak bohužel není a běžně se u nás prodávají matrace vysoké i méně než 10 cm. Taková matrace zákonitě nemůže správě podepřít tělo a zajistit tak zdravý spánek.

U Matracína se toto nestane, v nabídce naleznete matrace vysoké minimálně 15 cm, v průměru se pak výška matrací pohybuje okolo 20 cm. V kategorii luxusních matrací naleznete matrace o výšce přes 30 cm!

Kvalitní materiály, „čerstvé“ matrace

Veškeré matrace od Matracína splňují CertiPUR, Öko-Tex a CE certifikáty, díky kterým si můžete být absolutně jisti kvalitou materiálů, perfektním zpracováním a zdravotní nezávadností. Matrace jsou antibakteriální, na své si přijdou i alergici a astmatici.

Nestane se Vám, že byste dostali měsíce nebo snad roky starou matraci. Zboží (s výjimkou akčních sezónních nabídek) je vyráběno až po objednání zákazníkem. Tím je garantována absolutní čerstvost materiálů a zákazník obdrží matraci, která doslova voní novotou.

Férové jednání

Matracín klade přání zákazníka na první místo. Vyškolené operátor (k)y můžete přímo kontaktovat pomocí online chatu, telefonicky nebo e-mailem. Vaše dotazy budou vždy zodpovězeny a Vaším přáním v rámci možností maximálně vyhověno.

Doprava zdarma po celé ČR

Příjemným bonusem k nákupu je doprava zdarma po celé ČR. Většina zboží je dopravována vlastními prostředky obchodu. Matrace je dovezena kurýrem až k Vám domů nebo do práce. Řidiči Vám pomohou s manipulací a zodpoví Vaše otázky. To vše kompletně zdarma pro Vaše pohodlí.

Novou matraci už jedině od Matracína

Obchod Matracín je to pravé pro Vás. Navštivte obchod na adrese www.matracin.cz a přesvědčte se sami, objednejte si svou matraci prvotřídní kvality ještě dnes.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...