Beautylife studio

Date:

Hledáte vhodné místo, kde se s láskou a nejvyšší péčí postarají o vaši pleť, řasy a úpravu obočí? Místo, kde vás zbaví nadbytečných chloupků? Místo, kde vám krásně upraví nehty na rukou i nohou? Zkrátka místo, kde budou rozumět všem vašim beuty potřebám?

Věřte tomu, že takový salon skutečně existuje. Nachází se v Olomouci na Schweitzerově ulici a nese jméno Beautylife Studio. V tomto studiu si jeho provozovatelé zakládají na profesionálním avšak stále osobním přístupu ke svým klientkám. Sestavují jim procedury přímo na míru jejich požadavkům a potřebám tak, aby vždy došlo ke vzájemné maximální spokojenosti.

Co se týče kosmetického ošetření pleti Mary Cohr, jejíž hlavní sloužkou jsou esenciální oleje použité ve formě gelových krémů. Tato kosmetika Olomouc je oblíbená nejen kvůli svým skvělým a blahodárným účinkům na pleť, ale navíc meobsahuje geneticky upravené složky a není testována na zvířatech. Co se týče kosmetického ošetření můžeme vybírat například mezi age firming, age repair, procedury dermopeeling či beauté aromatique. Součástí kosmetického ošetření bývá zpravidla také diagnostika pleti, depilace některých partií obličeje a úprava či barvení obočí a řas. Řasy si potom v beautylife studiu můžeme nechat ošetřit pomocí metody Lash lifting v Olomouci, která řasy napne a natočí speciální silikonovou formou. Jedná se tedy o úpravu přírodních řas, které se nezatěžují lepením či jinak nanášenými umělými řasami. Takto natočené a vyživené řasy potom vydrží asi 6-8 týdnů.

Další vyhledávnou procedurou v kosmetických salonech je bezesporu depilace v Olomouci. Ta se v tomto salonu provádí zapomocí produktů Lycon. Tato depilační kosmetika obsahuje kvalitní včelí vosky a přírodní pryskyřice, přidávné při jejich výrobě a poskytující tak kvalitní depilaci i té nejcitlivější pokožky a to už délky chloupků od 1 mm. Opomenut nesmíme samozřejmě ani manikúru a pedikúru. Pedipeeling v Olomouci nám zajistí dokonale hladké nohy za pomocí peelingu, aplikace séra a masáže. Manikúra potom doplňuje celkový první dojem, který vysíláme do svého okolí. Není totiž nic horšího než žena s neupravenými nehty či s oprýskaným lakem. Manikúra a upravené nehty jdou zkrátka a dobře ruku v ruce.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...